logo
1860 München - Saarbrucken
Retrobet TV ile Canlı maç izle
22:15Estoril Praia - FeirenseCanlı
22:00Ħamrun Spartans - BirkirkaraCanlı
22:00Zejtun Corinthians - BalzanCanlı
22:00Barcelona - Ferencvaros (beIN SPORTS HD 3)Canlı
22:00Rennes - Krasnodar (beIN SPORTS MAX 2 HD)Canlı
22:00Paris Saint Germain - Manchester United (beIN SPORTS HD 2)Canlı
22:00Leipzig - Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)Canlı
22:00Lazio - B.Dortmund (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
22:00Chelsea - Sevilla (beIN SPORTS HD 4)Canlı
21:45Chelsea - SevillaCanlı
21:45Barcelona - FerencvárosiCanlı
21:45Paris Saint-Germain - Manchester UnitedCanlı
21:45Leipzig - İstanbul BaşakşehirCanlı
21:45Lazio - Borussia DortmundCanlı
21:45Stade Rennais - KrasnodarCanlı
21:45Pyramids - HoroyaCanlı
21:45ChievoVerona - Brescia CalcioCanlı
21:45Pisa 1909 - Monza Brianza 1912Canlı
21:45Cittadella - Pordenone CalcioCanlı
21:45Ascoli Calcio 1898 - Reggiana 1919Canlı
21:45Empoli - SPALCanlı
21:45Unione Venezia - Delfino Pescara 1936Canlı
21:45Frosinone Calcio - Virtus EntellaCanlı
21:45Reggina Calcio - Cosenza CalcioCanlı
21:45Vicenza Calcio - Salernitana 1919Canlı
21:45O'Higgins - Curicó UnidoCanlı
21:45FC - Den BoschCanlı
21:30Bristol City - MiddlesbroughCanlı
21:30Coventry City - Swansea CityCanlı
21:30Millwall - Luton TownCanlı
21:30Norwich City - Birmingham CityCanlı
21:30Nottingham Forest - Rotherham UnitedCanlı
21:30Reading - Wycombe WanderersCanlı
21:30Burton Albion - RochdaleCanlı
21:30Bradford City - WalsallCanlı
21:00Aberdeen - Hamilton AcademicalCanlı
21:00Amparo Athletico Club - BrasilisCanlı
21:00Flamengo - Sociedade Esportiva ItapirenseCanlı
21:00Jabaquara Atlético Clube - BrasilCanlı
21:00Blackpool - Charlton AthleticCanlı
21:00Hull City - WimbledonCanlı
21:00Lincoln City - Plymouth ArgyleCanlı
21:00Oxford United - Milton Keynes DonsCanlı
21:00Sunderland - Crewe AlexandraCanlı
21:00Wigan Athletic - Peterborough UnitedCanlı
20:45Accrington Stanley - Fleetwood TownCanlı
00:00Deportivo La Guaira - Trujillanos
01:00Tepatitlan de Morelos - Atlante
01:00Tacuarembó - Rampla Juniors
01:15Club Olimpia - Delfin
01:15Santos - Defensa y Justicia
01:15Maceio - Botafogo FC Ribeirao Preto
01:15Esporte Clube Juventude - Avaí Futebol Clube
01:15Oeste Futebol Clube - Clube Náutico Capibaribe
01:15Santos - Defensa (S SPORT HD)
03:00Arkahaie - Hankook Real Verdes United
03:00Atlético Club Mineros de Guayana - Yaracuyanos
03:05Atletico Morelia - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
03:30Nashville - Dallas
03:30Peñarol - Clube Atlético Paranaense
03:30Club Atlético River Plate - Liga Deportiva Universitaria de Quito
03:30Colo-Colo - Club Jorge Wilstermann
03:30São Paulo - Deportivo Binacional
03:30Associação Atlética Ponte Preta - Associação Chapecoense de Futebol
03:30Operario Ferroviario - Cruzeiro Esporte Clube
03:30River Plate - LDU Quito (S SPORT HD)
05:00CD - Managua
05:05Tampico Madero - Pumas Tabasco
08:00Honiara City - Solomon Warriors
10:30Shenzhen - Tianjin Teda
11:00Chi Minh City - Dinh
11:00Dong - Kon
11:00Vinh Long - Binh Thuan
11:00Huda Hue - FC
11:00Kızıljar - Taraz
11:30Cong An Nhan - Trieu Minh
11:30TTBD Phu Dong - Vietnam
11:30TDCS Dong Thap - XSKT Can Tho
11:45ACDC - Banbueng
11:45Kabinburi - Pattaya Discovery United
11:45Kanjanapat Group - Thong
11:45KohKwang - Royal Thai Fleet
11:45Mahasarakham United - Khonkaen Mordindang
11:45Muang Loei United - Udon United
11:45Muangkan United - Saraburi United
11:45Northern Tak United - Nan
11:45Rayong United - Kaeo City
11:45Samut Songkhram - Pathumthani Üniversitesi
11:45Thonburi United - Royal Thai Army
12:00Gold Coast United - Gold Coast Knights
12:00Force - Samut Prakan Customs United
12:00Assumption United - Bang Pa-in Ayutthaya
12:00Chamchuri United - Prime Bangkok
12:00Chiangrai Larnna - Kamphaeng Phet
12:00Grakcu Sai Mai United - Kasem Bundit Üniversitesi
12:00Hin City - Thawi Watthana Samut Sakhon
12:00Inter Bangkok - Siam
12:00Muangnont Bankunmae - Bangkok
12:00Surat Thani - Phattalung
12:00Surin Sugar - Nakhon Ratchasima United
12:00Ubon Kruanapat - Yasothon
12:00Tuan Tu Phu - Dinh
12:00Vissel Kobe - Kashima Antlers
12:30Brisbane City - Peninsula Power FutbolClub
12:30Kyoto Sanga - Giravanz Kitakyushu
12:30Dong Nai - Tien Giang
13:00Erok Spor - Arnavutköy Belediyesi
13:00Qaradağ - Keshla
13:00Kataller Toyama - Vanraure Hachinohe
13:00Albirex Niigata - Fagiano Okayama
13:00Ehime - V-Varen Nagasaki
13:00Machida Zelvia - Avispa Fukuoka
13:00United Ichihara Chiba - Zweigen Kanazawa
13:00Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija
13:00Mito HollyHock - Montedio Yamagata
13:00Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis
13:00Thespakusatsu Gunma - Ventforet Kofu
13:00Tokyo Verdy - Júbilo Iwata
13:00Marines Eureka - Chanthaburi
13:00Rajpracha - Singha GB Kanchanaburi
13:00Erokspor - Arnavutköy Bld. (A Spor HD)
13:30Giresunspor - Adanaspor
13:30Tochigi - Ryūkyū
13:30Jelgava - Ventspils
13:30Budaörsi - Aqvital Csakvar
13:30Shonan Bellmare - Sagan Tosu
13:30Yokohama F. Marinos - Nagoya Grampus
13:30Giresunspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Çorum Belediyespor - Niğde Belediyespor
14:00Gümüşhanespor - Sancaktepe Belediyespor
14:00Hacettepe - Kahramanmaraşspor
14:00Karacabey Belediyespor - Belediye Vanspor
14:00Mamak - Eyüpspor
14:00Manisa - Ergene Velimeşe Spor
14:00Pendikspor - Konyaspor 1922
14:00Sakaryaspor - Pazarspor
14:00Sarıyer - Ankara Demirspor
14:00Serik Belediyespor - Turgutluspor
14:00Utaş Uşakspor - Erzincanspor
14:00Zonguldak Kömürspor - Amedspor
14:00Naga World - Phnom Penh Crown
14:00Spartaks Jurmala - Liepāja
14:00Legia Warsaw - Legionovia Legionowo
14:00Lamphun Warrior - Kwae
14:00Nonthaburi United - North Bangkok Üniversitesi
14:3068 Yeni Aksarayspor - Malatya Yeşilyurt
14:30Dacia Unirea Brăila - Gloria Buzău
14:30Concordia Chiajna - Mioveni
14:30Metaloglobus Bucureşti - Petrolul Ploiești
14:30Axiopolis - Farul Constanța
14:30Sanmartin - Comuna Recea
14:30Brașov - Csikszereda Miercurea Ciuc
14:30Ghiroda - Poli Timisoara
14:30Husana Husi - Focsani
14:30Mostistea Ulmu - Dunărea Călărași
14:30Somuz Falticeni - Ceahlăul Piatra Neamț
14:30Viitorul Daesti - Viitorul Pandurii Targu
14:30Chachoengsao - Bankhai United
14:35Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Arsenal Tula
15:00Yenisey Krasnoyarsk - Spartak Moskova
15:00Tekirdağspor - Silivrispor
15:00Minsk - Slavia-Mozyr
15:00Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja
15:00Podgorica - Jezero Plav
15:00Grbalj - Arsenal Tivat
15:00Petrovac - Dečić
15:00Aris Limassol - Ethnikos Achna
15:00Ballkani - Drita
15:00Feronikeli - Prishtina
15:00Gjilani - Trepca 89
15:00Mačva Šabac - Metalac Gornji Milanovac
15:00Beltinci - Domžale
15:00Radomlje - Tabor Sežana
15:00Al-Sahel Tartus - Al-Wathba
15:00Al-Talia - Jableh
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Al-Shorta Damascus
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00Al-Karamah - Harjaleh
15:00Hurriya - Al-Wahda SC Damascus
15:00Hutteen - Tishreen
15:00Krystal Kherson - Hirnyk-Sport Komsomolsk
15:00Obolon Kyiv - Agrobiznes Volochisk
15:00Prykarpatye - Nyva Ternopil
15:00VPK-Agro Magdalinovka - Chornomorets Odesa
15:00Mykolaiv - Veres Rivne
15:00Tekirdağspor - Silivrispor (A Spor HD)
15:30ASIL Lysi - Omonia Aradippou
15:30Academy Pandev - Vardar
15:30Makedonija Gjorče Petrov - Sasa
15:30Shkëndija - Gostivar
15:30Shkupi - Kit-Go Pehcevo
15:30Kozuv Gevgelija - Sileks
15:30Gwarek - Polonia Nysa
15:30Mladost Lučani - Dinamo Vranje
15:30Novi Pazar - Čukarički
15:30FK - Kolubara Lazarevac
15:30radnicki Pirot - Proleter Novi
15:30Voždovac - Fraficar Beograd
15:30Novi Boegrad - Inđija
15:30Kabel Novi - Radnik Surdulica
15:30Trayal - Backa Topola
15:30Potencia - Los Halcones
16:00Nizhniy Novgorod - Khimki
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor
16:00Krupa na Vrbasu - Sarajevo
16:00Rudar Kakanj - Borac Banja Luka
16:00Rudar Prijedor - Zvijezda 09
16:00Velež Mostar - Široki Brijeg
16:00Željezničar Sarajevo - Gorazde
16:00HŠK Zrinjski Mostar - Slavija
16:00Tuzla City - Radnik Bijeljina
16:00Südtirol - Carpi 1909
16:00Paganese Calcio 1926 - Virtus Francavilla
16:00Città di Palermo - Turris Neapolis 1944
16:00Belluno 1905 - Ambrosiana
16:00Calcio Chieri 1955 - Legnano
16:00Mezzolara - Ghivizzano
16:00Nocerina - Sassari Torres 1903
16:00Aglianese - Bagnolese
16:00Casale Calcio - Gozzano
16:00Castrovillari - Santa Maria Cilento
16:00Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce
16:00Podhale - Podlasie
16:00Alliance Lipova Dolina - Volyn Lutsk
16:00Al-Sareeh - Al-Wehdat
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:15Mladost Petrinja - Dugo Selo
16:30Blessing Kolwezi - Sanga Balende
16:30Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin
17:00Zeta - Ibar Rozaje
17:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
17:00Valmieras - Tukums 2000
17:00Tirsense - Olimpico Montijo
17:00Lourinhanense - Santarém
17:00Santiago Wanderers - Deportes Antofagasta
17:00Partizan Belgrade - Bačka Palanka
17:00Brezice - Olimpija Ljubljana
17:00Metallist 1925 - Avanhard Kramatorsk
17:15Apollon Smyrni - Giannina
17:30Espanyol - Mirandés
18:00Dynamo Bryansk - Tambov
18:00Krylia Sovetov - Rotor Volgograd
18:00Orlando City - Richmond Kickers
18:00Szeged 2011 - Gyirmot Sportegyesulet
18:00Floriana - Senglea Athletic
18:00Mosta - Hibernians
18:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
18:00Elana Toruń - Starogard Gdanski
18:10Narva Trans - Flora Tallinn
18:30Shinnik Yaroslavl - Akhmat
18:30Waalwijk - Zwolle
18:30Kajaani - MYPA
18:30Casertana - Catanzaro 1929
18:30AlbinoLeffe - Renate
18:40Górnik Łęczna - Arka Gdynia
18:45Al-Duhail - Sadd
19:00Altınordu - Altay
19:00Balıkesirspor - Boluspor
19:00Chertanovo Moskova - FC
19:00Kocaelispor - İnegölspor
19:00Veles Moskova - Ural Sverdlovsk Bölgesi
19:00Fethiyespor - Nazilli Belediyespor
19:00Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
19:00Lippstadt 08 - Borussia Dortmund
19:00Skive - Vendsyssel
19:00Villarrubia - UCAM Murcia
19:00Mantova - Matelica
19:00Iskra Danilovgrad - Titograd
19:00Chrobry Głogów - Nieciecza
19:00Ruch Chorzow - Zagłębie II Lubin
19:00Javor Ivanjica - Radnički 1923
19:00Koper - Aluminij
19:00Triglav Kranj - Celje
19:00Fethiyespor - Nazilli Bld. (A Spor HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Altınordu - Altay (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Hamburger - Erzgebirge
19:30Sonnenhof Großaspach - Stuttgart
19:30Werder Bremen - Oberneuland
19:30Biesingen - Bildstock
19:30Fremad Amager - Helsingør
19:30Atletico Arezzo - Calcio Padova
19:30Legnago Salus - Perugia Calcio
19:30Pesaro - Triestina Calcio
19:30Potenza - Teramo
19:30Viterbese Castrense - Bisceglie 1913 Don
19:30Livorno Calcio - Novara Calcio
19:30Alessandria Calcio 1912 - Grosseto
19:30Città di Pontedera - Calcio Lecco 1912
19:30Ksar - Police
19:30Coquimbo Unido - Universidad de Concepción
19:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk
19:55Bull Salzburg - Lokomotiv Moskova
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
19:55Salzburg - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 2)
20:00Vasteras - Akropolis
20:00Rīgas Futbola skola - Riga
20:00Lugo - Girona
20:00Ponferradina - Tenerife
20:00Las Palmas - Castellon
20:00Lecce - Cremonese
20:00Kaiserslautern - Ingolstadt 04
20:00Viktoria Köln - Bayern Munich
20:00Hallescher - Meppen
20:00SpVgg Unterhaching - Duisburg
20:001860 München - Saarbrucken
20:00Rot-Weiss Koblenz - Pirmasens
20:00Balingen - Bayern Alzenau
20:00Steinbach - Freiburg
20:00Wolfsburg - Schwarz-Weiß Rehden
20:00Fernvald - Waldgirmes
20:00Rot-Weiss Walldorf - Ginsheim
20:00Neuhof 1910 - Hanau 93
20:00Lehnerz - Buchonia Flieden
20:00Türk Gücü Friedberg - Dietkirchen
20:00Charlottenburg Berlin - Berliner
20:00Berlin - Berliner
20:00Wittenauer SC Concordia - Wilmersdorf
20:00First Vienna - 13
20:00Dellach-Gail - Völkermarkt
20:00Fortuna 05 - Avusturya XIII
20:00LAC-Inter - Nußdorfer
20:00Køge - Fredericia
20:00Landskrona BoIS - Lindome
20:00Eskilstuna - Trelleborgs
20:00Dalkurd - Sundsvall
20:00Degerfors - Örgryte
20:00Norrby - Halmstads
20:00Östers - Umeå
20:30Schalke 04 - 1 FC Cologne
20:30Preussen Munster - Wiedenbrück 2000
20:30Weiss Ahlen - Wegberg-Beeck
20:30Rot-Weiß Oberhausen - Sportfreunde Lotte
20:30Fortuna Köln - Bonner
20:30Rodinghausen - Alemannia Aachen
20:30Vilbel - Erlensee
20:30Viktoria Griesheim - Steinbach
20:30Rot-Weiß Hadamar - 1931 Eddersheim
20:30Kleve - Velbert
20:30Meerbusch - Schwarz-Weiß Essen
20:30Sportfreunde Baumberg - SpVgg Sterkrade-Nord
20:30SpVgg 04 Ratingen - SSVg Velbert
20:30TuRU Düsseldorf - Mönchengladbach 1894
20:30Velbert - Jahn Dinslaken-Hiesfeld
20:30Heeslinger - Spelle-Venhaus
20:30Strausberg - Hertha 03 Zehlendorf
20:30Schermbeck - Sprockhövel
20:30Essling - Siemens
20:30Helfort 15 - Wienerberg
20:30KÍ Klaksvík - B36 Tórshavn
20:30Haninge - Örebro
21:00Zeilsheim - Hessen Dreieich
21:00Siegburger SV 04 - Duren
21:00Niederwenigern - Cronenberger
21:00Andradina - Bandeirante
21:00Assisense - Tupã Futebol Clube
21:00Saocarlense - Associação Atlética Francana
21:00Brancо - Independente FC Limeira
21:00Tanabi - Araçatuba
21:00União Agrícola Barbarense Futebol Clube - Elosport Capao Bonito
21:00De Novembro - Matonense
21:00Puertollano - Ciudad de Torredonjimeno
21:00Melilla - Unionistas de Salamanca
21:00Balzers - Paradiso
21:00Köniz - Bavois
21:00Progrès Niedercorn - Swift Hesperange
21:00Racing FC Union Lüksemburg - Rodange 91
21:30Kidlington - Berkhamsted
21:30Larkhall Athletic - Totton
21:30Paulton Rovers - Evesham United
21:30Slimbridge - Melksham
21:30Northallerton Town - West Auckland Town
21:30Modena - FeralpiSalò
21:30Miramar Misiones - Club Atletico Basanez
21:45Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Mauerwerk
21:45Cambridge City - Felixtowe & Walton
21:45Cray Wanderers - Bognor Regis Town
21:45Kingstonian - Potters Bar Town
21:45Albion Sports - Hemsworth Miners Welfare
21:45Northwich Victoria - Irlam
21:45Penistone Church - Liversedge
21:45Penrith Nepean United FutbolClub - Billingham Town
21:45Winsford United - Rylands
21:45Cesena - Alma Juventus Fano 1906
21:45Fermana - Gubbio 1910
21:45Imolese Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
21:45Ravenna - Virtusvecomp Verona
21:45Calcio Catania - Ternana Calcio
21:45Monopoli - Bari
21:45Carrarese Calcio - Pistoiese
21:45Piacenza Calcio 1919 - Olbia Calcio
21:45Pro Sesto - Giana Erminio
21:45Fiorentino - Faetano
21:45La Fiorita - Libertas
21:45Cardiff City - Bournemouth
21:45Queens Park Rangers - Preston North
21:45Sheffield Wednesday - Brentford
21:45Stoke City - Barnsley
21:45Watford - Blackburn Rovers
22:00Midtjylland - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Bayern Münih - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
22:00Inter - Monchenglabach (beIN SPORTS HD 4)
22:00Ajax - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
22:00Ajax - Liverpool
22:00Bayern Munich - Atletico Madrid
22:00Midtjylland - Atalanta
22:00Internazionale Milano - Borussia Monchengladbach
22:00Manchester City - Porto
22:00Olympiacos - Olympique de Marseille
22:00B68 Toftir - Skala IF
22:00Aserrí - Consultants Moravia
22:00Club Universidad de Şili - Audax Italiano
22:00Manchester City - Porto (beIN SPORTS HD 3)
22:00Olympiakos - Marsilya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:05SNIM - Tidjikja
22:15Sliema Wanderers - Gudja United
22:30Sabadell - Alcorcón
22:30Fuenlabrada - Logroñés
22:30Almería - Cartagena
23:00Deportivo Pereira - Tigres Futbol Club
23:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Deportes Quindío
00:00Marathón - Club Deportivo Honduras Progreso
00:00Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello
00:30Unión Española - Cobresal
00:40Nouakchott King's - Kedia
01:00Cuiabá Esporte Clube - Paraná Clube
01:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Confianca
01:00Coyotes de Tlaxcala - Cimarrones de Sonora
01:15Racing Club - Estudiantes (S SPORT HD)
01:15Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
01:15Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida
02:00Equidad - Cúcuta Deportivo
03:05Universidad de Guadalajara - Cancun
03:30Flamengo - Junior (S SPORT HD)
03:30Vasco da Gama - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Club Bolívar - Club Guaraní
03:30Flamengo Regatas - Junior de Barranquilla
03:30Independiente del Valle - Barcelona Sporting Club
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Atlético Tigre
04:00Boyacá Chicó - Real Santander
04:00Envigado Fútbol Club - Once Caldas
05:05Dorados de Sinaloa - Tapatio
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Dalian
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Astana - Tobol Kostanay
14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng Taishan
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Aurora Pro Patria 1919 - Lucchese
16:00Kayrat - Kaspiy
17:30Dinamo Brest - Slutsk
17:30Leganés - Real Zaragoza
18:00HIFK - RoPS
18:30Honka - Lahti
18:30Inter Turku - Turun Palloseura
18:30Mariehamn - HJK
18:30Kuopion Palloseura - Haka
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Ilves
18:30Calcio Como - Pergolettese 1932
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
19:00Silkeborg - Viborg
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
19:55Young Boys - Roma
19:55Dundalk - Molde
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
19:55Rijeka - Real Sociedad
19:55Lech Poznań - Benfica
19:55PAOK - Omonia
19:55CSKA Sofia - Cluj
19:55Eindhoven - Granada
19:55Napoli - Alkmaar
19:55Rapid Wien - Arsenal
19:55Standard Liège - Rangers
20:00Kray - Bocholt
20:00Brage - Ljungskile
20:00Jönköpings Södra - GAIS
20:00Mallorca - Albacete Balompié
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
20:30Union Nettetal - SpVg Schonnebeck
20:30Teutonia St. Tonis - Monheim
21:00Duisburg - Düsseldorf West
21:45Foggia Calcio - Avellino 1912
21:45Juve Stabia - Cavese
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Sparta Prague - Lille
22:00Celtic - Milan
22:00Slovan Liberec - Gent
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
22:00Braga - Athens
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
22:00Villarreal - Sivasspor
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
22:15Stjarnan - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
22:30Málaga - Sporting de Gijón
02:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
02:00Rionegro Aguilas - Leones
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
04:00Patriotas - Club Independiente Santa
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
10:30Wuhan Zall - Henan Jianye
14:35Shanghai Dongya - Shanghai Shenhua
16:00Sesvete - Orijent
18:00Gaz Metan Mediaș - Botoșani
18:40Widzew Łódź - Belchatow
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
19:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
19:00Varaždin - Slaven Belupo
19:00Tychy - Jastrzębie
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
19:30Dornbirn 1913 - Horn
19:30Avusturya Wien - Avusturya Lustenau
19:30Grazer - Amstetten
19:30Juniors - Kapfenberger
19:30Lafnitz - Austria Klagenfurt
19:30Vorwarts Steyr - Rapid Wien
19:30Wacker Innsbruck - Blau-Weiß Linz
19:30Nurnberg - Karlsruher
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
19:45Utrecht - FC
19:45Volendam - Dordrecht
19:45Maastricht - Ajax
19:45N.E.C. - Ahead Eagles
19:45Telstar - Helmond Sport
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Kasımpaşa - Göztepe
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
20:05CWKS Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz
21:00KMSK Deinze - Westerlo
21:00Universitatea Craiova - Academica Clinceni
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
21:30Stuttgart - Köln
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
21:45Sassuolo Calcio - Torino
21:45Connah's Quay - Newtown
21:45Kortrijk - Anderlecht
21:45Nottingham Forest - Derby County
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
22:00Stade Rennais - Angers
22:00Aston Villa - Leeds United
22:00Elche - Valencia
22:00Almere City - Breda
22:00Graafschap - Eindhoven
22:00Den Bosch - Excelsior
22:00Eindhoven - Alkmaar
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
22:30Tondela - Portimonense
03:30Nashville - İngiltere Revolution
03:30Puebla - Club León
03:40Barranquilla - Unión Magdalena
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
10:30Guangzhou R&F - Qingdao Hainiu
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Resita
11:00Poli Timisoara - Slatina
11:00Aerostar Bacau - Comuna Recea
11:00Metaloglobus Bucureşti - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Viitorul Pandurii Targu
11:00Unirea Slobozia - Dunărea Călărași
11:00Pandurii Targu - Ripensia Timisoara
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
11:30Concordia Chiajna - Farul Constanța
13:00Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu
13:00Legion Tallinna - Tallinna Kalev
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:40Korona Kielce - Stomil Olsztyn
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Osasuna - Athletic Bilbao
14:00Dynamo Moskova - Soçi
14:00Batrana Doamna - Chindia Targoviste
14:00Desna Chernihiv - Olimpik
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
14:00Darmstadt 98 - Pauli
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
14:30West Ham United - Manchester City
14:30Watford - Bournemouth
14:35Jiangsu Sainty - Chongqing Lifan
15:00Gillingham - Fleetwood Town
15:00Exeter City - Scunthorpe United
15:00Åsane Fotball - KFUM
15:00Strømmen - Raufoss
15:30Skra Czestochowa - Katowice
15:45Budapest - Várda
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Atalanta - Sampdoria
16:00Gaziantep - Konyaspor
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:00Istra 1961 - Osijek
16:00Hajduk Split - Hrvatski Dragovoljac
16:00Kustosja - Međimurje
16:00Opatija - Dugopolje
16:00Rudeš - Cibalia
16:00Solin - Dubrava
16:00Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań
16:00Häcken - Mjällby
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
16:30Leipzig - Hertha
16:30Union Berlin - Freiburg
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
16:30Bala Town - Cardiff Metropolitan University
16:30Cefn Druids - Barry Town
16:30Jerv - Oygarden
16:30HamKam - Sogndal Fotball
16:30Stjørdals-Blink - Tromsø
16:30Toppfotball - Ranheim Fotball
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
17:00Fulham - Crystal Palace
17:00Barcelona - Real Madrid
17:00Bristol City - Swansea City
17:00Cardiff City - Middlesbrough
17:00Coventry City - Blackburn Rovers
17:00Huddersfield Town - Preston North
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich City - Wycombe Wanderers
17:00Queens Park Rangers - Birmingham City
17:00Reading - Rotherham United
17:00Sheffield Wednesday - Luton Town
17:00Stoke City - Brentford
17:00Alloa Athletic - Dunfermline Athletic
17:00Dundee - Greenock Morton
17:00Inverness - United
17:00Queen of the South - Raith Rovers
17:00Motherwell - Ross County
17:00Johnstone - Dundee United
17:00Mirren - Hamilton Academical
17:15Eupen - Mechelen
17:30VVV-Venlo - Ajax
17:30Nacional da Madeira - Paços de Ferreira
18:00Lorient - Olympique de Marseille
18:00Austria Wien - Bull Salzburg
18:00Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Ried - Sturm Graz
18:30Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Genoa - Internazionale Milano
19:00Krasnodar - Spartak Moskova
19:00Lokomotiv Moskova - Rotor Volgograd
19:00Erzurumspor - Galatasaray
19:00İstanbul Başakşehir - Antalyaspor
19:00Brøndby - Midtjylland
19:00Start - Sandefjord Fotball
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
19:30Borussia Dortmund - Schalke 04
19:30Manchester United - Chelsea
19:30Sevilla - Eibar
19:30Cercle Brugge - Royal Mouscron-Péruwelz
19:45Utrecht - Twente
20:00Santa Clara - Sporting Lisbon
20:00Lugano - Gallen
20:00Vaduz - Zürich
21:00Zwolle - Willem
21:00Pogoń Szczecin - Legia Warsaw
21:30Brann - Stabæk Fotball
21:45Lazio - Bologna 1909
21:45Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:00Paris Saint-Germain - Dijon
22:00Liverpool - Sheffield United
22:00Atletico Madrid - Real Betis
22:00Heerenveen - Emmen
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
22:30Inter Miami - Orlando City Soccer Club
22:30Porto - Vicente
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
22:15Sonics - LakersCanlı
22:15Real Madrid Baloncesto - ObradoiroCanlı
21:45FIATC Joventut Badalona - Reyer Venezia MestreCanlı
21:45Joventut Badalona - Venezia (S SPORT 2 HD)Canlı
21:30Iberostar Tenerife Canarias - Bakken BearsCanlı
21:30Dijon - Keravnos (tivibu SPOR HD)Canlı
21:30Iberostar Tenerife - Bakken Bears (tivibu SPOR 2 HD)Canlı
21:00Dolomiti Energia Trentino - Cedevita OlimpijaCanlı
21:00BBC - Patriots KigaliCanlı
23:00Moscavide - Scalipus
02:00Paulo - Osasco
03:15Stockolmo - Olvivol Mundial
03:40Cali de Santiago - Caribbean Storm Cimarrones
07:00Nanjing Monkey King - TianJin Steel
08:50Lokomotiv-pro - Dinamo-pro
09:20SKIF-pro - Spartak-pro
11:00NorthPort Batang Pier - Nlex Road Warriors
13:00Egis - Seoul SK Knights
13:05Levanga Hokkaido - Akita Northern Happinets
13:05Mitsubishi Diamond Dolphins - Hiroshima Dragonflies
13:05Niigata Albirex - Toyama Grouses
13:05SAN-EN NeoPhoenix - Shinshu Brave Warriors Nagano
13:05Shimane Susanoo Magic - Osaka Evessa
13:05Toyota Alvark Tokyo - Utsunomiya Brex
13:05Yokohama B-Corsairs - Chiba Jets
13:05Hitachi SunRockers - Toshiba Brave Thunders Kanagawa
13:05Kyoto Hannaryz - Aisin Seahorses
13:15Shiga Lakestars - Ryukyu Golden Kings Okinawa
13:45Phoenix Fuel Masters - Barangay Ginebra San Miguel
14:00OGM Orman - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
14:35Liaoning Dinosaurs - Shandong Heroes
15:00Xinjiang Flying Tigers - Beijing Royal Fighters
17:00Uralmash - Irkut
17:15Ufimets - Universitet Yugra
18:00Kupol-Rodniki - Runa
18:30Helsinki Seagulls - Kouvot Kouvola
18:30Kataja Basket Club - UU-Korihait Uusikaupunki
18:30Lahti - Nokia
18:30Lapuan Korikobrat - Kauhajoen Karhu
18:30Pyrintö Tampere - Kaarinan
19:00Nizhny Novgorod - Falco Szombathely (tivibu SPOR HD)
19:00Moskova - Burevestnik Jaroslav
19:00Panevezys Lietkabelis - Antwerp Giants
19:00Nizhny Novgorod - Falco KC Szombathely
19:15Promitheas Patras - Nanterre
19:30AEK - Tsmoki Minsk (tivibu SPOR HD)
19:30Lokomotiv Kuban - MoraBanc Andorra
19:30Start Lublin - Basket Zaragoza 2002
20:00Bursaspor - Gran Canaria (tivibu SPOR HD)
20:00Bursaspor - Gran Canaria
20:00Budućnost Podgorica - Ratiopharm
21:00ESSM Le Portel Cote d'Opale - Champagne Chalons-Reims Basket
21:30BS Sassari - Galatasaray (A Spor HD)
21:30Banco di Sardegna Sassari - Galatasaray Medical Park
22:00Virtus Bologna - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:00Virtus Granarolo Bologna - Monako
20:00Žalgiris - Valencia
21:00Alba Berlin - Saski Baskonia
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
19:00Bruixa Dor Manresa - Real Betis
19:00Valencia - Basket Zaragoza 2002
21:45Delteco - Baloncesto Fuenlabrada
21:45FIATC Joventut Badalona - Saski Baskonia
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)