logo
beIN SPORTS MAX 2 HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)Canlı
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
15:30Brest - Legion BrestCanlı
15:30Voždovac - Fraficar BeogradCanlı
15:15Jelgava - VentspilsCanlı
15:00Mačva Šabac - Metalac Gornji MilanovacCanlı
15:00Yelets - Academy TambovCanlı
15:00Tekirdağspor - Silivrispor (A Spor HD)Canlı
15:00Tekstilshchik Ivanovo - Arsenal TulaCanlı
15:00Yenisey Krasnoyarsk - Spartak MoskovaCanlı
15:00Tekirdağspor - SilivrisporCanlı
15:00Buducnost Podgorica - Rudar PljevljaCanlı
15:00Grbalj - Arsenal TivatCanlı
15:00Petrovac - DečićCanlı
15:00Ballkani - DritaCanlı
15:00Feronikeli - PrishtinaCanlı
15:00Gjilani - Trepca 89Canlı
15:00Krystal Kherson - Hirnyk-SportCanlı
14:45Minsk - Slavia-MozyrCanlı
14:45Obolon Kyiv - Agrobiznes VolochiskCanlı
14:45Mykolaiv - Veres RivneCanlı
14:45Prykarpatye - Nyva TernopilCanlı
14:45VPK-Agro Magdalinovka - Chornomorets OdesaCanlı
14:30Guangzhou Evergrande - Hebei China FortuneCanlı
14:30Partizan Cherven Bryag - Levski SofiaCanlı
14:30Metaloglobus Bucureşti - Petrolul PloieștiCanlı
14:30Brașov - Csikszereda Miercurea CiucCanlı
14:30Husana Husi - FocsaniCanlı
14:30Mostistea Ulmu - Dunărea CălărașiCanlı
14:30Viitorul Daesti - Viitorul Pandurii TarguCanlı
14:30Polissya Zhytomyr - Kremin KremenchukCanlı
14:15Dacia Unirea Brăila - Gloria BuzăuCanlı
14:15Sanmartin - Comuna ReceaCanlı
14:00Hutteen - TishreenCanlı
14:00Pahtakor Taşkent - Sogdiana CizzakCanlı
14:00Naga World - Phnom Penh CrownCanlı
14:00Spartaks Jurmala - LiepājaCanlı
14:00Navbahor Namangan - YashnobodCanlı
14:00Druk Stars - Thimphu CityCanlı
13:45Al-Sahel Tartus - Al-WathbaCanlı
13:45Al-Talia - JablehCanlı
13:45Hurriya - Al-Wahda SC DamascusCanlı
13:45Veles Moskova - Ural Sverdlovsk BölgesiCanlı
13:45Al-Foutoua Deir ez-Zor - Al-Shorta DamascusCanlı
13:45Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC AleppoCanlı
13:45Al-Karamah - HarjalehCanlı
12:45Erok Spor - Arnavutköy BelediyesiCanlı
16:00Adana Demirspor - Ümraniyespor
16:00Krupa na Vrbasu - Sarajevo
16:00Rudar Kakanj - Borac Banja Luka
16:00Rudar Prijedor - Zvijezda 09
16:00Velež Mostar - Široki Brijeg
16:00Željezničar Sarajevo - Gorazde
16:00HŠK Zrinjski Mostar - Slavija
16:00Tuzla City - Radnik Bijeljina
16:00Südtirol - Carpi 1909
16:00Paganese Calcio 1926 - Virtus Francavilla
16:00Città di Palermo - Turris Neapolis 1944
16:00Piacenza Calcio 1919 - Olbia Calcio
16:00Belluno 1905 - Ambrosiana
16:00Calcio Chieri 1955 - Legnano
16:00Mezzolara - Ghivizzano
16:00Nocerina - Sassari Torres 1903
16:00Aglianese - Bagnolese
16:00Casale Calcio - Gozzano
16:00Castrovillari - Santa Maria Cilento
16:00Sutjeska - Jedinstvo Bijelo Polje
16:00Nasaf Qarshi - AGMK
16:00Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce
16:00Podhale - Podlasie
16:00Alliance Lipova Dolina - Volyn Lutsk
16:00Dynamo Bryansk - Tambov
16:00Nizhniy Novgorod - Khimki
16:15Mladost Petrinja - Dugo Selo
16:30Zrinski Jurjevac - Slavonija Požega
16:30Jarota Jarocin - Pogoń Szczecin
17:00Zeta - Ibar Rozaje
17:00Doxa Katokopias - Salamis Famagusta
17:00Valmieras - Tukums 2000
17:00Tirsense - Olimpico Montijo
17:00Lourinhanense - Santarém
17:00Santiago Wanderers - Deportes Antofagasta
17:00Partizan Belgrade - Bačka Palanka
17:00Metallist 1925 - Avanhard Kramatorsk
17:00Al-Sareeh - Al-Wehdat
17:00Orenburg - Soçi
17:00Brezice - Olimpija Ljubljana
17:15Apollon Smyrni - Giannina
17:30Blessing Kolwezi - Sanga Balende
17:30Espanyol - Mirandés
17:30Pirin Blagoevgrad - Beroe Stara Zagora
18:00Orlando City - Richmond Kickers
18:00Szeged 2011 - Gyirmot Sportegyesulet
18:00Floriana - Senglea Athletic
18:00Mosta - Hibernians
18:00Petrocub - Speranţa Nisporeni
18:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
18:00Elana Toruń - Starogard Gdanski
18:00Krylia Sovetov - Rotor Volgograd
18:10Narva Trans - Flora Tallinn
18:30Kajaani - MYPA
18:30Casertana - Catanzaro 1929
18:30AlbinoLeffe - Renate
18:30Waalwijk - Zwolle
18:30Shinnik Yaroslavl - Akhmat
18:40Górnik Łęczna - Arka Gdynia
18:45Al-Duhail - Sadd
19:00Altınordu - Altay
19:00Balıkesirspor - Boluspor
19:00Kocaelispor - İnegölspor
19:00Fethiyespor - Nazilli Belediyespor
19:00Fethiyespor - Nazilli Bld. (A Spor HD)
19:00Altınordu - Altay (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Lippstadt 08 - Borussia Dortmund
19:00Skive - Vendsyssel
19:00Tervakosken Pato - Tampere
19:00Villarrubia - UCAM Murcia
19:00Mantova - Matelica
19:00Chrobry Głogów - Nieciecza
19:00Ruch Chorzow - Zagłębie II Lubin
19:00Javor Ivanjica - Radnički 1923
19:00Chertanovo Moskova - FC
19:00Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
19:00Koper - Aluminij
19:00Triglav Kranj - Celje
19:15Dellach-Gail - Völkermarkt
19:30Hamburg - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
19:30Werder Bremen - Oberneuland
19:30Biesingen - Bildstock
19:30Fremad Amager - Helsingør
19:30Atletico Arezzo - Calcio Padova
19:30Legnago Salus - Perugia Calcio
19:30Pesaro - Triestina Calcio
19:30Potenza - Teramo
19:30Viterbese Castrense - Bisceglie 1913 Don
19:30Livorno Calcio - Novara Calcio
19:30Alessandria Calcio 1912 - Grosseto
19:30Ksar - Police
19:30Coquimbo Unido - Universidad de Concepción
19:30Hamburger - Erzgebirge
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk (beIN SPORTS HD 1)
19:55Salzburg - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 2)
19:55Real Madrid - Shakhtar Donetsk
19:55Bull Salzburg - Lokomotiv Moskova
20:00Kaiserslautern - Ingolstadt 04
20:00Viktoria Köln - Bayern Munich
20:00Hallescher - Meppen
20:00SpVgg Unterhaching - Duisburg
20:001860 München - Saarbrucken
20:00Rot-Weiss Koblenz - Pirmasens
20:00Balingen - Bayern Alzenau
20:00Steinbach - Freiburg
20:00Wolfsburg - Schwarz-Weiß Rehden
20:00Fernvald - Waldgirmes
20:00Rot-Weiss Walldorf - Ginsheim
20:00Neuhof 1910 - Hanau 93
20:00Lehnerz - Buchonia Flieden
20:00Türk Gücü Friedberg - Dietkirchen
20:00Charlottenburg Berlin - Berliner
20:00Wittenauer SC Concordia - Wilmersdorf
20:00First Vienna - 13
20:00Fortuna 05 - Avusturya XIII
20:00LAC-Inter - Nußdorfer
20:00Køge - Fredericia
20:00Landskrona BoIS - Lindome
20:00Rīgas Futbola skola - Riga
20:00Lugo - Girona
20:00Ponferradina - Tenerife
20:00Las Palmas - Castellon
20:00Lecce - Cremonese
20:00Eskilstuna - Trelleborgs
20:00Dalkurd - Sundsvall
20:00Degerfors - Örgryte
20:00Norrby - Halmstads
20:00Östers - Umeå
20:00Vasteras - Akropolis
20:30Schalke 04 - 1 FC Cologne
20:30Preussen Munster - Wiedenbrück 2000
20:30Weiss Ahlen - Wegberg-Beeck
20:30Rot-Weiß Oberhausen - Sportfreunde Lotte
20:30Fortuna Köln - Bonner
20:30Vilbel - Erlensee
20:30Viktoria Griesheim - Steinbach
20:30Rot-Weiß Hadamar - 1931 Eddersheim
20:30Kleve - Velbert
20:30Meerbusch - Schwarz-Weiß Essen
20:30Sportfreunde Baumberg - SpVgg Sterkrade-Nord
20:30SpVgg 04 Ratingen - SSVg Velbert
20:30TuRU Düsseldorf - Mönchengladbach 1894
20:30Velbert - Jahn Dinslaken-Hiesfeld
20:30Heeslinger - Spelle-Venhaus
20:30Strausberg - Hertha 03 Zehlendorf
20:30Schermbeck - Sprockhövel
20:30Essling - Siemens
20:30Helfort 15 - Wienerberg
20:30KÍ Klaksvík - B36 Tórshavn
20:30Haninge - Örebro
21:00Zeilsheim - Hessen Dreieich
21:00Niederwenigern - Cronenberger
21:00Pelotas - Tubarao
21:00Duque de Caxias Futebol Clube - Sampaio Corrêa Futebol Clube
21:00Guarani EC Minas Gerais - Athletic Club
21:00Andradina - Bandeirante
21:00Assisense - Tupã Futebol Clube
21:00Saocarlense - Associação Atlética Francana
21:00Brancо - Independente FC Limeira
21:00Tanabi - Araçatuba
21:00União Agrícola Barbarense Futebol Clube - Elosport Capao Bonito
21:00De Novembro - Matonense
21:00İbis - América
21:00Puertollano - Ciudad de Torredonjimeno
21:00Balmaseda - Tropezón
21:00Melilla - Unionistas de Salamanca
21:00Balzers - Paradiso
21:00Köniz - Bavois
21:00Progrès Niedercorn - Swift Hesperange
21:00Racing FC Union Lüksemburg - Rodange 91
21:15Penistone Church - Liversedge
21:30Associação Atlética Coruripe - Central Sport Club
21:30Nacional - Mamoré
21:30Kidlington - Berkhamsted
21:30Larkhall Athletic - Totton
21:30Paulton Rovers - Evesham United
21:30Slimbridge - Melksham
21:30Northallerton Town - West Auckland Town
21:30Modena - FeralpiSalò
21:30Città di Pontedera - Calcio Lecco 1912
21:30Club Deportes Concepción - Deportes Linares
21:30Miramar Misiones - Club Atletico Basanez
21:30Salus - Canadian Soccer Club
21:45Cardiff City - Bournemouth
21:45Queens Park Rangers - Preston North
21:45Sheffield Wednesday - Brentford
21:45Stoke City - Barnsley
21:45Watford - Blackburn Rovers
21:45Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Mauerwerk
21:45Cambridge City - Felixtowe & Walton
21:45Kingstonian - Potters Bar Town
21:45Albion Sports - Hemsworth Miners Welfare
21:45Northwich Victoria - Irlam
21:45Penrith Nepean United FutbolClub - Billingham Town
21:45Winsford United - Rylands
21:45Cesena - Alma Juventus Fano 1906
21:45Fermana - Gubbio 1910
21:45Imolese Calcio 1919 - Sambenedettese Calcio
21:45Ravenna - Virtusvecomp Verona
21:45Calcio Catania - Ternana Calcio
21:45Monopoli - Bari
21:45Carrarese Calcio - Pistoiese
21:45Pro Sesto - Giana Erminio
21:45Fiorentino - Faetano
21:45La Fiorita - Libertas
22:00Manchester City - Porto (beIN SPORTS HD 3)
22:00Olympiakos - Marsilya (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Midtjylland - Atalanta (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Ajax - Liverpool (beIN SPORTS HD 2)
22:00Inter - Monchenglabach (beIN SPORTS HD 4)
22:00Bayern Münih - Atletico Madrid (beIN SPORTS HD 1)
22:00Ajax - Liverpool
22:00Bayern Munich - Atletico Madrid
22:00Midtjylland - Atalanta
22:00Internazionale Milano - Borussia Monchengladbach
22:00Manchester City - Porto
22:00Olympiacos - Olympique de Marseille
22:00Aparecidense - Rondonópolis
22:00Frei Paulistano - Futebol Clube
22:00Tupynambás - Alagoinhas
22:00Osvaldo Cruz - Grêmio Prudente
22:00B68 Toftir - Skala IF
22:00Club Universidad de Şili - Audax Italiano
22:05SNIM - Tidjikja
22:15Sliema Wanderers - Gudja United
22:30Fuenlabrada - Logroñés
22:30Almería - Cartagena
22:30Figueirense Futebol Clube - Maceio
23:00Deportivo Pereira - Tigres Futbol Club
23:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Deportes Quindío
23:00Puerto Golfito - Barrio Mexico
23:30Galvez - Ji-Parana
00:00Ferroviário Atlético Clube - Bangu Atlético Clube
00:00Marathón - Club Deportivo Honduras Progreso
00:00Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello
00:30Unión Española - Cobresal
00:40Nouakchott King's - Kedia
01:00Cuiabá Esporte Clube - Paraná Clube
01:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Confianca
01:00Associação Desportiva Bahia de Feira - do Gama
01:00Serranense - Uberlandia
01:00Atletico Porteno - Fuerza Amarilla
01:00Coyotes de Tlaxcala - Cimarrones de Sonora
01:15Racing Club - Estudiantes (S SPORT HD)
01:15Club Nacional Montevideo - Alianza Lima
01:15Racing Club de Avellaneda - Estudiantes de Mérida
02:00South Georgia Tormenta - England Revolution
02:00Real De Minas - Real Sociedad Tocoa
02:00Equidad - Cúcuta Deportivo
03:00Forward Madison - North Texas
03:00Independiente de La Chorrera - Antigua
03:00Carabobo - Atlético Venezuela
03:05Universidad de Guadalajara - Cancun
03:30Flamengo - Junior (S SPORT HD)
03:30Vasco da Gama - Sport Club Corinthians Paulista
03:30Club Bolívar - Club Guaraní
03:30Flamengo Regatas - Junior de Barranquilla
03:30Independiente del Valle - Barcelona Sporting Club
03:30Sociedade Esportiva Palmeiras - Club Atlético Tigre
04:00Boyacá Chicó - Real Santander
04:00Envigado Fútbol Club - Once Caldas
05:00Alajuelense - Cibao
05:05Dorados de Sinaloa - Tapatio
05:06Club Tijuana - Monterrey
06:30Town Eagles - Beachside
08:00Arıs - Ekibastuzets
08:00Sdyusshor 8 Nur-Sultan - Bolat
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Dalian
11:00Kaysar - Şahter Karağandı
11:00Ordabası - Jetısu
11:00Altay - Baykonur Kızılorda
12:00Atırau - Akademiya Ontustık
12:00Akzhayik - Kayrat Akademia
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
13:00Rosas - Tenisca
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor A.Ş.
14:00Astana - Tobol Kostanay
14:00Paro United - Ugyen Academy
14:00Prey Veng - Visakha
14:30ACA - Tong
14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng Taishan
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
15:00Drava Ptuj - Mura 05
15:40Abha - Al-Hilal
16:00Kayrat - Kaspiy
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00İstanbulspor - Akhisar Belediyespor
16:00Aurora Pro Patria 1919 - Lucchese
17:00Dinamo Brest - Slutsk
17:15Hatta Club - Wasl
17:30Leganés - Real Zaragoza
18:00HIFK - RoPS
18:00Vittoriosa Stars - Zebbug Rangers
18:00Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Sahab Club
18:05Al-Taawon - Nassr
18:30Honka - Lahti
18:30Inter Turku - Turun Palloseura
18:30Mariehamn - HJK
18:30Kuopion Palloseura - Haka
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Ilves
18:30Calcio Como - Pergolettese 1932
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
19:00Menemen Belediyespor - Bursaspor
19:00Silkeborg - Viborg
19:00Parnu - Pärnu Vaprus
19:00Young Africans - Polisi Tanzania
19:55Napoli - AZ Alkmaar (beIN SPORTS HD 2)
19:55Al-Ahli - Al-Wahda Club Mecca
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
19:55Young Boys - Roma
19:55Dundalk - Molde
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
19:55Rijeka - Real Sociedad
19:55Lech Poznań - Benfica
19:55PAOK - Omonia
19:55CSKA Sofia - Cluj
19:55Eindhoven - Granada
19:55Napoli - Alkmaar
19:55Rapid Wien - Arsenal
19:55Standard Liège - Rangers
20:00Mallorca - Albacete Balompié
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
20:00Kray - Bocholt
20:00Sharjah - Al-Wahda Abu Dhabi
20:00Leioa - Langreo
20:00Brage - Ljungskile
20:00Jönköpings Södra - GAIS
20:00JAHE - Kaedi
20:30Union Nettetal - SpVg Schonnebeck
20:30Teutonia St. Tonis - Monheim
20:30Angoulême - Romorantin
20:30Platges de Calvia - Menor
21:00Duisburg - Düsseldorf West
21:00St.Margarethen - Ritzing
21:00Llagostera - Gimnàstic de Tarragona
21:00Al-Ittihad Al-Sakndary - Arab Contractors
21:45Foggia Calcio - Avellino 1912
21:45Juve Stabia - Cavese
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Sparta Prag - Lille (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Leicester City - Zory Luhansk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Celtic - AC Milan (beIN SPORTS HD 2)
22:00Sparta Prague - Lille
22:00Celtic - Milan
22:00Slovan Liberec - Gent
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
22:00Braga - Athens
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
22:00Villarreal - Sivasspor
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
22:15Stjarnan - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
22:30Málaga - Sporting de Gijón
22:40Sahel Mauritania - Garde Nationale
00:00Platense Puerto Cortes - Vida
02:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
02:00Rionegro Aguilas - Leones
03:00Alebrijes de Oaxaca - Club Celaya
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
04:00Patriotas - Club Independiente Santa
05:05Venados - Correcaminos
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
10:30Wuhan Zall - Henan Jianye
14:35Shanghai Dongya - Shanghai Shenhua
16:00Sesvete - Orijent
17:15Jazira Club - Dhafra Club
17:15Khor Fakkan - Nasr Dubai
17:40Al-Qadisiyah - Dhamk
18:00Gaz Metan Mediaș - Botoșani
18:05Al-Raed - Shabab Riyadh
18:40Widzew Łódź - Belchatow
19:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
19:00Varaždin - Slaven Belupo
19:00Tychy - Jastrzębie
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
19:30Nurnberg - Karlsruher
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
19:30Dornbirn 1913 - Horn
19:30Avusturya Wien - Avusturya Lustenau
19:30Grazer - Amstetten
19:30Juniors - Kapfenberger
19:30Lafnitz - Austria Klagenfurt
19:30Vorwarts Steyr - Rapid Wien
19:30Wacker Innsbruck - Blau-Weiß Linz
19:45Utrecht - FC
19:45Volendam - Dordrecht
19:45Maastricht - Ajax
19:45N.E.C. - Ahead Eagles
19:45Telstar - Helmond Sport
19:55Al-Faisaly Harmah - Al-Batin
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Ajman Club - Ittihad Kalba
20:00Kasımpaşa - Göztepe
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Ain
20:00Hellerup - Brønshøj
20:00Roskilde - Skovshoved
20:00Trarza - Tevragh-Zeina
20:05CWKS Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz
21:00KMSK Deinze - Westerlo
21:00Universitatea Craiova - Academica Clinceni
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
21:30Stuttgart - Köln
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
21:45Kortrijk - Anderlecht
21:45Nottingham Forest - Derby County
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
21:45Kortrijk - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Nottingham Forest - Derby County (beIN SPORTS HD 2)
21:45Sassuolo - Torino (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:45Sassuolo Calcio - Torino
21:45Connah's Quay - Newtown
21:45Derry City - Shelbourne
22:00Empoli - Pisa 1909
22:00Rennes - Angers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
22:00Stade Rennais - Angers
22:00Aston Villa - Leeds United
22:00Elche - Valencia
22:00Almere City - Breda
22:00Graafschap - Eindhoven
22:00Den Bosch - Excelsior
22:00Eindhoven - Alkmaar
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
22:30Tondela - Portimonense
03:30Puebla - Club León
03:30Nashville - İngiltere Revolution
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
08:00SKA-Khabarovsk - Chertanovo Moskova
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
13:00Krasnodar - Dynamo Bryansk
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
14:00Darmstadt 98 - Pauli
14:00Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo
14:00Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Osasuna - Athletic Bilbao
14:00Dynamo Moskova - Soçi
14:30Watford - Bournemouth
14:30Watford - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
14:30West Ham United - Manchester City
15:00Monza Brianza 1912 - ChievoVerona
15:00Virtus Entella - Unione Venezia
15:00SPAL - Vicenza Calcio
15:00Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
15:00Akron Tolyatti - Neftekhimik Nizhnekamsk
16:00Häcken - Mjällby
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
16:00Volgar Astrakhan - Spartak Moskova
16:00Caen - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
16:00Atalanta - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Atalanta - Sampdoria
16:00Gaziantep - Konyaspor
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
16:30Leipzig - Hertha
16:30Union Berlin - Freiburg
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
17:00Bristol City - Swansea City
17:00Cardiff City - Middlesbrough
17:00Coventry City - Blackburn Rovers
17:00Huddersfield Town - Preston North
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich City - Wycombe Wanderers
17:00Queens Park Rangers - Birmingham City
17:00Reading - Rotherham United
17:00Sheffield Wednesday - Luton Town
17:00Stoke City - Brentford
17:00Alloa Athletic - Dunfermline Athletic
17:00Dundee - Greenock Morton
17:00Inverness - United
17:00Queen of the South - Raith Rovers
17:00Motherwell - Ross County
17:00Johnstone - Dundee United
17:00Mirren - Hamilton Academical
17:00Cardiff City - Middlesbrough (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Delfino Pescara 1936 - Frosinone Calcio
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Chaika Peschanokopskoye - Nizhniy Novgorod
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
17:00Fakel Voronezh - Krylia Sovetov
17:00Torpedo Moskova - Alania Vladikavkaz
17:00Veles Moskova - Tom Tomsk
17:00Fulham - Crystal Palace
17:00Barcelona - Real Madrid
17:15Eupen - Mechelen
17:30VVV Venlo - Ajax (tivibu SPOR 3 HD)
17:30VVV-Venlo - Ajax
17:30Nacional da Madeira - Paços de Ferreira
18:00Lorient - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
18:00Lorient - Olympique de Marseille
18:00Austria Wien - Bull Salzburg
18:00Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Ried - Sturm Graz
18:30Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
19:00Genoa - Inter (beIN SPORTS HD 3)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Brøndby - Midtjylland
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Start - Sandefjord Fotball
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Genoa - Internazionale Milano
19:00Krasnodar - Spartak Moskova
19:00Lokomotiv Moskova - Rotor Volgograd
19:00Erzurumspor - Galatasaray
19:00İstanbul Başakşehir - Antalyaspor
19:30Cercle Brugge - Royal Mouscron-Péruwelz
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
19:30Borussia Dortmund - Schalke 04
19:30Manchester United - Chelsea
19:30Sevilla - Eibar
19:45Utrecht - Twente
20:00Lugano - Gallen
20:00Vaduz - Zürich
20:00Santa Clara - Sporting Lisbon
21:00Zwolle - Willem
21:00Pogoń Szczecin - Legia Warsaw
21:30Brann - Stabæk Fotball
21:45Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge
21:45Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
21:45Lazio - Bologna 1909
22:00PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:00Paris Saint-Germain - Dijon
22:00Liverpool - Sheffield United
22:00Atletico Madrid - Real Betis
22:00Heerenveen - Emmen
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
22:30Inter Miami - Orlando City Soccer Club
22:30Porto - Vicente
23:00Atlanta United - United
01:00Querétaro - Club Necaxa
01:00Ceará Sporting Club - Coritiba Foot Ball Club
02:30Chicago Fire Soccer Club - York Red Bulls
02:30Cincinnati - Minnesota United
02:30York City - Montreal Impact
02:30Philadelphia Union - Toronto
03:00Tigres de la UANL - Juarez
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
04:00Clube Atlético Mineiro - Sport Club do Recife
04:30Real Salt Lake - Dallas
05:00Club América - Atlas
05:00Mazatlan - Monterrey
05:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
08:00Sagan Tosu - Shonan Bellmare
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
14:00Real Valladolid - Deportivo Alavés
14:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tambov
14:15Fortuna Sittard - Groningen
14:30Cagliari - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
14:30Cagliari Calcio - Krotone
15:00Aberdeen - Celtic
15:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
15:00Lens - Nantes
15:30Heidenheim - Osnabruck
15:30Sandhausen - Paderborn 07
15:30Bochum - Erzgebirge
15:30Royal Antwerp - Beerschot Wilrijk
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
15:30Olimpi Tbilisi - Dinamo TbilisiCanlı
15:00Xinjiang Flying Tigers - Beijing Royal FightersCanlı
15:00Thang Long Warriors - Cantho CatfishCanlı
15:00Barnaul Altai Krai - MitsuBasketCanlı
14:30Liaoning Dinosaurs - Shandong HeroesCanlı
14:00Hasyn Hulegood - Tanan GaridCanlı
14:00OGM Orman - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)Canlı
13:45Phoenix Fuel Masters - Barangay Ginebra San MiguelCanlı
16:30Patriots Kigali - IPRC South
17:00Haia Al Qana - Gezira Cairo
17:00Uralmash - Irkut
17:15Ufimets - Universitet Yugra
18:00Krka - Igokea
18:00Ittisalat - Zamalek
18:00Vrbas - Slodes
18:00Kupol-Rodniki - Runa
18:30Helsinki Seagulls - Kouvot Kouvola
18:30Kataja Basket Club - UU-Korihait Uusikaupunki
18:30Lahti - Nokia
18:30Lapuan Korikobrat - Kauhajoen Karhu
18:30Pyrintö Tampere - Kaarinan
19:00Beroe Stara Zagora - Academic Plovdiv
19:00Kalev Cramo - Tallinna Ulikool Kalev
19:00Kaposvari - Spielplan Naturtex-SZTE-Szedeak
19:00Ashab Aljead - Sporting Alexandria
19:00Krakow - Gliwice
19:00Gliwice - Politechnika Czestochowa
19:00Espoir BBC Kigali - BBC
19:00Iskra Svit - Levicki Patrioti
19:00Prievidza - Inter B Bratislava
19:00Baník Handlová - Lucenec
19:00Panevezys Lietkabelis - Antwerp Giants
19:00Nizhny Novgorod - Falco KC Szombathely
19:00Moskova - Burevestnik Jaroslav
19:15Promitheas Patras - Nanterre
19:30Lokomotiv Kuban - MoraBanc Andorra
19:30Start Lublin - Basket Zaragoza 2002
20:00Tychy - Pogon Prudnik
20:00Bursaspor - Gran Canaria (tivibu SPOR HD)
20:00Bursaspor - Gran Canaria
20:00Budućnost Podgorica - Ratiopharm
20:30Polten - Hallmann Vienna
20:55Stal Ostrow Wielkopoiski - King Wilki Morskie Szczecin
21:00Warszawa - Trojka Zyrardow
21:00ESSM Le Portel Cote d'Opale - Champagne Chalons-Reims Basket
21:25Sport - Umka Dzez
21:30Dinamo Sassari - Galatasaray (A Spor HD)
21:30Dinamo Sassari - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
21:30Banco di Sardegna Sassari - Galatasaray Medical Park
21:40Tigrillos de Antioquia - Bucaros Bucaramanga
21:45Unicaja Málaga - Brescia
22:00Virtus Bologna - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:00Virtus Granarolo Bologna - Monako
23:00Vitoria Guimaraes - Barreirense
23:30Guifoes - Leca
18:00Avtodor - Astana
20:00Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Žalgiris - Valencia
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
21:45Kızılyıldız - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 4)
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
21:30Bayern Münih - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
22:00Barcelona - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
13:00Bursaspor - Tofaş (tivibu SPOR HD)
15:15Afyon Bld. - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Bruixa Dor Manresa - Real Betis
19:00Valencia - Basket Zaragoza 2002
20:00Büyükçekmece - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
21:45Delteco - Baloncesto Fuenlabrada
21:45FIATC Joventut Badalona - Saski Baskonia
13:00Fenerbahçe Beko - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
14:30Unicaja Málaga - Iberostar Tenerife Canarias
15:00Gran Canaria - Obradoiro
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
15:15Humbert - Pablo Carreno BustaCanlı
15:15Doumbia/Reboul - Aksu/SetkicCanlı
15:00Pavel Filin - Ivan VolodkevichCanlı
14:45Taylor Harry Fritz - Reilly OpelkaCanlı
14:45Steve Johnson - Alejandro Davidovich FokinaCanlı
14:45Dabrowski/Stefani - Mattek-Sands/StrycovaCanlı
14:25Olga Zhelannaya - Alexander KremnevCanlı
14:00Federico Delbonis - Brayden SchnurCanlı
15:45Antoine Hoang - Matteo Viola
15:45Harmony - Katharina Gerlach
15:45Louis Allen - Ignacio Monzon
15:45Eleonora Alvisi - Barbara Gatica
16:00A. Behar/Escobar - Kirkin/Kirci
16:00Arnaud Bovy - Noguchi
16:00Nick Chappell - Savriyan Danilov
16:05Jelena Ostapenko - Petra Martic
16:15Oleksandr Ovcharenko - Kocevar-Desman
16:15Juan Pablo - Vladyslav Manafov
16:30Frances Tiafoe - Daniel Evans
16:30Botic Van De Zandschulp - Ramkumar Ramanathan
16:30Lane/Martinez - Barrientosc/Dutra Da Silva
16:30Zaharova/Mikulskyte - Gray/Dart
16:30Ekaterina Kazionova - Helene Scholsen
16:30Maria Timofeeva - Sofia Sewing
17:00Jan-Lennard Struff - Marco Cecchinato
17:00Daniell/Oswald - Altmaier/Otte
17:00Yannick Maden - Yannick Hanfmann
17:00Chun Hsin Tseng - Camilo Ugo Carabelli
17:00Lenny Hampel - Manuel Guinard
17:00Caroline Dolehide - Katie Volynets
17:00Varvara Lepchenko - Nina Stojanovic
17:00Dell'Edera/Westbury - Kubareva/Robbe
17:00Gram/Pulchartova - Ponomar/Falkowska
17:00Martinez/Tamm - Zukas/Marek
17:00Lesley Pattinama-Kerkhove - Jessika Ponchet
17:00Qinwen Zheng - Oceane Dodin
17:00Robin Montgomery - Robin Anderson
17:00Voracova/Lister - Krejcikova/Siniakova
17:30Gille/Vliegen - Arevalo/O'Mara
17:30Greet Minnen - Gabriela Talaba
17:30Sachia Vickery - Diane Parry
18:00Masur/Hoang - Fallert/Haerteis
18:00Jebens/Obert - Durasovic/Eriksson
18:00Rijthoven/Hermans - Moeller/Squire
18:00Ozgen/Jani - Bucsa/Nicholls
18:00Anna Ulyashchenko - Chanel Simmonds
18:00Manon Leonard - Barbora Matusova
18:00Mariia Tkacheva - Sebastianna Scilipoti
18:05Bolelli/Gonzalez - Venus/Peers
18:30Maximilian Marterer - Henri Laaksonen
18:30Kaia Kanepi - Konjuh
18:45Li - Katerina Stewart
18:45Catherine Cartan Bellis - Lara Arruabarrena Vecino
19:00Alexander Zverev - John Millman
19:00Elina Svitolina - Maria Sakkari
19:00Sandgren/Sharan - Marach/Pavic
19:00Weissborn/Cerretani - Walkow/Drzewiecki
19:15Olga Govortsova - Veronica Cepede Royg
19:15Sara Errani - Katarzyna Kawa
19:30Grigor Dimitrov - Pablo Andujar
20:00Prajnesh Gunneswaran - Lukas Lacko
20:00Glasspool/Lawson - Raja/Ramanathan
20:30Egor Gerasimov - Felix Auger Aliassime
20:30Anett Kontaveit - Sara Sorribes Tormo
20:30Krawietz/Mies - Verdasco/Davidovich Fokina
20:45Misaki - Lulu
20:45Tessah Andrianjafitrimo - Kristie
21:00Alex De Minaur - Feliciano Lopez
21:15Magdalena Frech - Viktoriya Tomova
21:15Whitney Osuigwe - Maria Camila Osorio Serrano
22:45Astra Sharma - Francesca Di Lorenzo
22:45Caty McNally - Emma Navarro
23:15Marie Benoit - Marta Kostyuk
23:15Renata Zarazua - Usue Maitane Arconada
10:00Nino Serdarusic - Mackenzie Mcdonald
10:10Martin Klizan - Roberto Marcora
12:00Cori Gauff - Aryna Sabalenka
12:00Jennifer Brady - Darya Kasatkina
12:00Veronika Kudermetova - Karolina Pliskova
12:00Karolina Muchova - Elise Mertens
12:00Dmitry Popko - Jaume Antoni Munar Clar
12:00Ilya Ivashka - İlkel