logo
Getafe - Granada (spor SMART HD)
Retrobet TV ile Canlı maç izle
08:16Munich - Blue LondonCanlı
08:01Vostok Brest - Granitsa BrestCanlı
08:00Gladiators - SpartansCanlı
08:00Arıs - EkibastuzetsCanlı
08:00Sdyusshor 8 Nur-Sultan - BolatCanlı
10:30Shijiazhuang Ever Bright - Dalian
11:00Altay - Baykonur Kızılorda
11:00Kaysar - Şahter Karağandı
11:00Ordabası - Jetısu
12:00Atırau - Akademiya Ontustık
12:00Akzhayik - Kayrat Akademia
13:00Rosas - Tenisca
13:00Erbaaspor - Yozgatspor (A Spor HD)
13:00Erbaaspor - Yozgatspor A.Ş.
13:30Tepecik Belediye Spor - 1877 Alemdağ Spor
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Tuzlaspor - Ankaraspor A.Ş.
14:00Paro United - Ugyen Academy
14:00Prey Veng - Visakha
14:00Astana - Tobol Kostanay
14:30Krasnodar - Tuapse
14:30ACA - Tong
14:35Beijing Guoan - Shandong Luneng Taishan
15:00Derince Belediyespor - Çankaya
15:00Drava Ptuj - Mura 05
15:00Derince Bld. - Çankaya FK (A Spor HD)
15:40Abha - Al-Hilal
16:00Aurora Pro Patria 1919 - Lucchese
16:00Bunyodkor - Andijan
16:00Tanzania Prisons - Simba
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Kayrat - Kaspiy
16:00İstanbulspor - Akhisar Belediyespor
17:00Dinamo Brest - Slutsk
17:15Fujairah - Baniyas
17:15Hatta Club - Wasl
17:30Leganés - Real Zaragoza
18:00Vittoriosa Stars - Zebbug Rangers
18:00Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Sahab Club
18:00HIFK - RoPS
18:05Al-Taawon - Nassr
18:30Calcio Como - Pergolettese 1932
18:30Honka - Lahti
18:30Inter Turku - Turun Palloseura
18:30Mariehamn - HJK
18:30Kuopion Palloseura - Haka
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Ilves
19:00Bucaspor - Somaspor
19:00Silkeborg - Viborg
19:00Parnu - Pärnu Vaprus
19:00Young Africans - Polisi Tanzania
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
19:00Menemen Belediyespor - Bursaspor
19:55Al-Ahli - Al-Wahda Club Mecca
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
19:55Young Boys - Roma
19:55Dundalk - Molde
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
19:55Rijeka - Real Sociedad
19:55Lech Poznań - Benfica
19:55PAOK - Omonia
19:55CSKA Sofia - Cluj
19:55Eindhoven - Granada
19:55Napoli - Alkmaar
19:55Rapid Wien - Arsenal
19:55Standard Liège - Rangers
19:55Young Boys - AS Roma (beIN SPORTS HD 4)
19:55Napoli - AZ Alkmaar (beIN SPORTS HD 2)
20:00Kray - Bocholt
20:00Sharjah - Al-Wahda Abu Dhabi
20:00Kolding Boldklub - Viby IF Fodbold
20:00Leioa - Langreo
20:00JAHE - Kaedi
20:00Mallorca - Albacete Balompié
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
20:00Brage - Ljungskile
20:00Jönköpings Södra - GAIS
20:30Union Nettetal - SpVg Schonnebeck
20:30Teutonia St. Tonis - Monheim
20:30Angoulême - Romorantin
20:30Platges de Calvia - Menor
21:00Duisburg - Düsseldorf West
21:00St.Margarethen - Ritzing
21:00Associação Atlética Portuguesa - Cascavel
21:00Novorizontino - Caxias
21:00Potiguar - Associação Olímpica de Itabaiana
21:00Vitoria - Goiania
21:00Llagostera - Gimnàstic de Tarragona
21:00Al-Ittihad Al-Sakndary - Arab Contractors
21:30Afogados da Ingazeıra - Guarany de Sobral
21:30Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda - Mirassol Futebol Clube
21:45Foggia Calcio - Avellino 1912
21:45Juve Stabia - Cavese
22:00Sparta Prague - Lille
22:00Celtic - Milan
22:00Slovan Liberec - Gent
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
22:00Braga - Athens
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
22:00Villarreal - Sivasspor
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
22:00Operario - Águia Negra
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Sparta Prag - Lille (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Leicester City - Zory Luhansk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Celtic - AC Milan (beIN SPORTS HD 2)
22:15Stjarnan - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
22:30Málaga - Sporting de Gijón
22:40Sahel Mauritania - Garde Nationale
23:00Clube Nautico Marcilio Dias - San Luis
00:00Goianésia Esporte Clube - Real Noroeste Capixaba
00:00Branco Sport Club - Bragantino clube Do Para
00:00Platense Puerto Cortes - Vida
01:00Villa Nova - Brasiliense Futebol Clube
01:00Alajuelense - Cibao
01:00Club Atletico Atenas - Albion Montevideo
02:00Rionegro Aguilas - Leones
02:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
03:00Alebrijes de Oaxaca - Club Celaya
03:30Vitoria Salvador - Guarani
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
04:00Patriotas - Club Independiente Santa
05:05Venados - Correcaminos
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
10:30Wuhan Zall - Henan Jianye
12:45Adelaide Olympic - Para Hills Knights
12:45Adelaide Raiders - Adelaide Blue Eagles
13:00Suwon Samsung Bluewings - Seongnam Ilhwa Chunma
14:35Shanghai Dongya - Shanghai Shenhua
16:00Sesvete - Orijent
17:15Jazira Club - Dhafra Club
17:15Khor Fakkan - Nasr Dubai
17:40Al-Qadisiyah - Dhamk
18:00Gaz Metan Mediaș - Botoșani
18:05Al-Raed - Shabab Riyadh
18:40Widzew Łódź - Belchatow
19:00Klagenfurt - Jakob im Rosental
19:00Gerasdorf - Donau
19:00Quevilly - Stade Briochin
19:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
19:00Varaždin - Slaven Belupo
19:00Tychy - Jastrzębie
19:00Louletano - Pinhalnovense
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
19:30Dornbirn 1913 - Horn
19:30Avusturya Wien - Avusturya Lustenau
19:30Grazer - Amstetten
19:30Juniors - Kapfenberger
19:30Lafnitz - Austria Klagenfurt
19:30Vorwarts Steyr - Rapid Wien
19:30Wacker Innsbruck - Blau-Weiß Linz
19:30Nurnberg - Karlsruher
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
19:45Utrecht - FC
19:45Volendam - Dordrecht
19:45Maastricht - Ajax
19:45N.E.C. - Ahead Eagles
19:45Telstar - Helmond Sport
19:55Al-Faisaly Harmah - Al-Batin
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Zwickau - Turkgucu Ataspor
20:0008 Bissingen - Pforzheim
20:00Weinland Gamlitz - Wildon
20:00Ajman Club - Ittihad Kalba
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Ain
20:00Hellerup - Brønshøj
20:00Roskilde - Skovshoved
20:00Silkeborg KFUM - Tjørring
20:00Trarza - Tevragh-Zeina
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
20:00Kasımpaşa - Göztepe
20:05CWKS Resovia Rzeszów - Sandecja Nowy Sącz
20:301880 Wasserburg - Turkspor Augsburg
20:30Traiskirchen - Leobendorf
20:30Wiener Neustadt - Mannsdorf
20:30Wiener Sport-Club - Neusiedl am See 1919
20:30Koma Elektra - Slovan
20:30Rohrbach - Kremser
21:00Hamburger - Barmbek-Uhlenhorst
21:00Hagen-Uthlede - Uphusen
21:00KMSK Deinze - Westerlo
21:00Annecy - Lyon-Duchère
21:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
21:00Bourg-Péronnas - Concarneau
21:00Bastia - Orléans
21:00Villefranche - Sète 34
21:00Kriens - Thun
21:00Universitatea Craiova - Academica Clinceni
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
21:30Stuttgart - Köln
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
21:45Kortrijk - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Nottingham Forest - Derby County (beIN SPORTS HD 2)
21:45Sassuolo - Torino (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:45Connah's Quay - Newtown
21:45Derry City - Shelbourne
21:45Crusaders - Cliftonville
21:45Sassuolo Calcio - Torino
21:45Kortrijk - Anderlecht
21:45Nottingham Forest - Derby County
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
22:00Rennes - Angers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
22:00Almere City - Breda
22:00Graafschap - Eindhoven
22:00Den Bosch - Excelsior
22:00Eindhoven - Alkmaar
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
22:00Stade Rennais - Angers
22:00Aston Villa - Leeds United
22:00Elche - Valencia
22:00Empoli - Pisa 1909
22:30Agueda - Espinho
22:30Tondela - Portimonense
22:40Nouadhibou - ASAC Concorde
01:00Racing Haitien - Cavaly
01:15Grêmio Esportivo Brasil - Maceio
03:30Associação Chapecoense de Futebol - Operario Ferroviario
03:30Puebla - Club León
03:30Nashville - İngiltere Revolution
03:40Barranquilla - Unión Magdalena
03:45South Hobart - Metro Claremont
04:00Glenorchy Knights FC - Clarence Zebras
06:15Hobart United - Tazmanya Üniversitesi
06:15Taroona - Olympia Warriors
07:00Croydon Kings - Campbelltown City
07:30Adelaide City - North Eastern MetroStars
07:30Cumberland United - Adelaide Comets
08:00Seoul - Gangwon
08:00Montedio Yamagata - Tokyo Verdy
08:00Zweigen Kanazawa - Fagiano Okayama
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
08:00SKA-Khabarovsk - Chertanovo Moskova
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
09:30Rochedale Rovers FutbolClub - Logan Lightning
09:30Southside Eagles - Holland Park Hawks FutbolClub
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
10:30Guangzhou R&F - Qingdao Hainiu
10:30Incheon United - Busan IPark
11:00South West Queensland Thunder - Brisbane Wolves
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Resita
11:00Poli Timisoara - Slatina
11:00Aerostar Bacau - Comuna Recea
11:00Metaloglobus Bucureşti - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Viitorul Pandurii Targu
11:00Unirea Slobozia - Dunărea Călărași
11:00Pandurii Targu - Ripensia Timisoara
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
11:30South United - Sunshine Coast
11:30Brisbane Strikers - Redlands United FutbolClub
11:30Concordia Chiajna - Farul Constanța
12:00Mitchelton FutbolClub - Ipswich Knights Soccer Club
12:00Eastern Suburbs - Gold Coast Knights
12:00Queensland Lions - Brisbane City
13:00Boldklubben 1908 - Taastrup Fodbold Club
13:00Gentofte-Vangede - Roskilde Boldklub af 1906
13:00Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu
13:00Legion Tallinna - Tallinna Kalev
13:00Villarreal CF - Levante UD B
13:00Krasnodar - Dynamo Bryansk
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:40Korona Kielce - Stomil Olsztyn
14:00Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Oure - Dalum
14:00Sydvest 05 - Brabrand
14:00Vanløse - Nykøbing
14:00Allerød - Greve Fodbold
14:00Karlslunde - Ballerup-Skovlunde Fodbold
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - Skjold Birkerød
14:00OKS - Tarup-Paarup
14:00Vejlby-Risskov Idrætsklub - Skjold Sæby
14:00Garbarnia Kraków - Hutnik Nowa Huta
14:00Batrana Doamna - Chindia Targoviste
14:00Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
14:00Osasuna - Athletic Bilbao
14:00Dynamo Moskova - Soçi
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
14:00Darmstadt 98 - Pauli
14:00Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo
14:00Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
14:15Hobro - Esbjerg
14:15Lyseng - Djursland
14:30Watford - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
14:30Gorodeya - Smolevichi
14:30KFUM BK Roskilde - Hillerod
14:30Hedensted - Varde
14:30West Ham United - Manchester City
14:30Watford - Bournemouth
14:35Jiangsu Sainty - Chongqing Lifan
15:00Magdeburg - Wehen Wiesbaden
15:00Hansa Rostock - Viktoria Köln
15:00Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
15:00Duisburg - Uerdingen 05
15:00Meppen - Kaiserslautern
15:00Lübeck - Hallescher
15:00Kraig - Kottmannsdorf
15:00Wienerberg - Mannsworth
15:00Fredericia - Skive
15:00Aarhus Fremad - B.93 Copenhagen
15:00Jammerbugt - Holbæk B&I
15:00Middelfart G&BK - Holstebro
15:00Næsby - Boldklubben Frem
15:00Aarhus Fremad - Norresundby
15:00Marienlyst - Ringkøbing
15:00Herlev - Otterup B&IK
15:00Herning Fremad - Kjellerup
15:00Ishoj - Fremad Valby
15:00Kfums Boldklub - Frederikssund
15:00Koge Nord - Boldklubben Union
15:00Odder - B-1913
15:00Tarnby - Avedøre
15:00Gillingham - Fleetwood Town
15:00Exeter City - Scunthorpe United
15:00Åsane Fotball - KFUM
15:00Strømmen - Raufoss
15:00Monza Brianza 1912 - ChievoVerona
15:00Virtus Entella - Unione Venezia
15:00SPAL - Vicenza Calcio
15:00Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
15:00Akron Tolyatti - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:30Aarhus - Thisted
15:30Skra Czestochowa - Katowice
15:45Budapest - Várda
16:00Caen - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
16:00Atalanta - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Atalanta - Sampdoria
16:00Horitschon - Deutschkreutz
16:0013 - Stadlau
16:00Istra 1961 - Osijek
16:00Hajduk Split - Hrvatski Dragovoljac
16:00Kustosja - Međimurje
16:00Opatija - Dugopolje
16:00Häcken - Mjällby
16:00Rudeš - Cibalia
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
16:00Solin - Dubrava
16:00Volgar Astrakhan - Spartak Moskova
16:00Apollon Limassol - Salamis Famagusta
16:00Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań
16:00Gaziantep - Konyaspor
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
16:30Leipzig - Hertha
16:30Union Berlin - Freiburg
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
16:30Stripfing Weiden - Mauerwerk
16:30BATE Borisov - Vitebsk
16:30Bala Town - Cardiff Metropolitan University
16:30Cefn Druids - Barry Town
16:30Pen-y-Bont - Flint Town United
16:30New Saints - Haverfordwest County
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Bloemfontein Celtic - Lamontville Golden Arrows
16:30Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns
16:30Jerv - Oygarden
16:30HamKam - Sogndal Fotball
16:30Stjørdals-Blink - Tromsø
16:30Toppfotball - Ranheim Fotball
16:45Celje - Gorica
17:00Cardiff City - Middlesbrough (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
17:00Fulham - Crystal Palace
17:00Barcelona - Real Madrid
17:00Bristol City - Swansea City
17:00Cardiff City - Middlesbrough
17:00Coventry City - Blackburn Rovers
17:00Huddersfield Town - Preston North
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich City - Wycombe Wanderers
17:00Queens Park Rangers - Birmingham City
17:00Reading - Rotherham United
17:00Sheffield Wednesday - Luton Town
17:00Stoke City - Brentford
17:00Alloa Athletic - Dunfermline Athletic
17:00Dundee - Greenock Morton
17:00Inverness - United
17:00Queen of the South - Raith Rovers
17:00Motherwell - Ross County
17:00Johnstone - Dundee United
17:00Wiener Viktoria - Drassburg
17:00Mirren - Hamilton Academical
17:00Aldershot Town - Woking
17:00Delfino Pescara 1936 - Frosinone Calcio
17:00Banbury United - Bury Town
17:00Chaika Peschanokopskoye - Nizhniy Novgorod
17:00Bath City - Havant & Waterlooville
17:00Fakel Voronezh - Krylia Sovetov
17:00Boreham Wood - Wimborne Town
17:00Torpedo Moskova - Alania Vladikavkaz
17:00Brackley Town - Marske United
17:00Veles Moskova - Tom Tomsk
17:00Canvey Island - Cray Wanderers
17:00Chester - Marine
17:00Concord Rangers - Chippenham Town
17:00Dagenham & Redbridge - Hartley Wintney
17:00Darlington - Cambridge City
17:00Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet
17:00Eastleigh - Weston-super-Mare
17:00United of Manchester - Guiseley
17:00Hemel Hempstead Town - Hampton & Richmond Borough
17:00Ilkeston - Hartlepool United
17:00King's Lynn Town - Notts County
17:00Leiston - Barnet
17:00Maidenhead United - Cray Valley Paper Mills
17:00Maldon & Tiptree - Haringey Borough
17:00Solihull Moors - Wrexham
17:00South Shields - Halifax Town
17:00Stafford Rangers - Skelmersdale United
17:00Stockport County - Chesterfield
17:00Sutton United - Bromley
17:00Tonbridge Angels - Taunton Town
17:00Wealdstone - Hayes & Yeading United
17:00Weymouth - Oxford City
17:00Yeovil Town - Dover Athletic
17:00Hornchurch - Horsham
17:00Bognor Regis Town - Margate
17:00Brightlingsea Regent - Folkestone Invicta
17:00Carshalton Athletic - Enfield Town
17:00Cheshunt - Kingstonian
17:00Corinthian-Casuals - Leatherhead
17:00East Thurrock United - Worthing
17:00Merstham - Potters Bar Town
17:15Eupen - Mechelen
17:30VVV Venlo - Ajax (tivibu SPOR 3 HD)
17:30VVV-Venlo - Ajax
17:30Nacional da Madeira - Paços de Ferreira
18:00Lorient - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
18:00Lorient - Olympique de Marseille
18:00Austria Wien - Bull Salzburg
18:00Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Ried - Sturm Graz
18:30Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
19:00Genoa - Inter (beIN SPORTS HD 3)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Genoa - Internazionale Milano
19:00Krasnodar - Spartak Moskova
19:00Lokomotiv Moskova - Rotor Volgograd
19:00Brøndby - Midtjylland
19:00Start - Sandefjord Fotball
19:00Erzurumspor - Galatasaray
19:00İstanbul Başakşehir - Antalyaspor
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
19:30Borussia Dortmund - Schalke 04
19:30Manchester United - Chelsea
19:30Sevilla - Eibar
19:30Cercle Brugge - Royal Mouscron-Péruwelz
19:45Utrecht - Twente
20:00Santa Clara - Sporting Lisbon
20:00Lugano - Gallen
20:00Vaduz - Zürich
21:00Zwolle - Willem
21:00Pogoń Szczecin - Legia Warsaw
21:30Brann - Stabæk Fotball
21:45Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
21:45Lazio - Bologna 1909
21:45Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge
22:00PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:00Paris Saint-Germain - Dijon
22:00Liverpool - Sheffield United
22:00Atletico Madrid - Real Betis
22:00Heerenveen - Emmen
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
22:30Inter Miami - Orlando City Soccer Club
22:30Porto - Vicente
23:00Atlanta United - United
01:00Querétaro - Club Necaxa
01:00Ceará Sporting Club - Coritiba Foot Ball Club
02:30Chicago Fire Soccer Club - York Red Bulls
02:30Cincinnati - Minnesota United
02:30York City - Montreal Impact
02:30Philadelphia Union - Toronto
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
03:00Tigres de la UANL - Juarez
04:00Clube Atlético Mineiro - Sport Club do Recife
04:30Real Salt Lake - Dallas
05:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
05:00Club América - Atlas
05:00Mazatlan - Monterrey
08:00Sagan Tosu - Shonan Bellmare
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
14:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
14:00Real Valladolid - Deportivo Alavés
14:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tambov
14:15Fortuna Sittard - Groningen
14:30Cagliari - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
14:30Cagliari Calcio - Krotone
15:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
15:00Lens - Nantes
15:00Aberdeen - Celtic
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
15:30Heidenheim - Osnabruck
15:30Sandhausen - Paderborn 07
15:30Bochum - Erzgebirge
15:30Royal Antwerp - Beerschot Wilrijk
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
16:00Horsens - Nordsjælland
16:00Alanyaspor - Fatih Karagümrük
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Rostov - Khimki
16:30Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
16:30Vitesse - Eindhoven
16:30Kalmar - Falkenbergs
16:30Östersunds - Hammarby
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Swarovski Tirol - Hartberg
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
17:00Girondins de Bordeaux - Nîmes Olympique
17:00Metz - Saint-Étienne
17:00Montpellier - Stade de Reims
17:00Stade Brestois 29 - Strasbourg
17:00Southampton - Everton
17:00Benevento Calcio - Napoli
17:00Parma - Spezia Calcio
17:00Cosenza Calcio - Lecce
17:00Raków Częstochowa - Stal Mielec
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Вielefeld
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Cádiz - Villarreal
18:00Moreirense - Marítimo
18:00Farense - Ave
18:00Oostende - Zulte Waregem
18:00Randers - SønderjyskE
18:00Rangers - Livingston
18:00Young Boys - Luzern
18:00Basel - Lausanne-Sport
18:00Sion - Servette
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
18:45Waalwijk - Feyenoord
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Akhmat - FC
19:00Nice - Lille
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor
19:00Wolfsberger - Rapid Wien
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
19:30Wolverhampton - Newcastle United
19:30Malmö - Göteborg
19:30Örebro - Helsingborgs
19:30Lech Poznań - Cracovia
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:00Aarhus - Copenhagen
20:00Aalesunds - Grenland
20:00Molde - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00Vålerenga Fotball - Kristiansund
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Sint-Truidense - Standard Liège
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
20:30Getafe - Granada
20:30Famalicão - Boavista Porto
21:00Deportivo Toluca - Club Tijuana
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Leicester City
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:30Bodø-Glimt - Mjøndalen
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
22:45Juventus - Hellas Verona
22:45R. Charleroi - Waasland-Beveren
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
23:00Lyon - Monaco
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
23:00Cremonese - Brescia Calcio
00:15Clube Atlético Paranaense - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
00:15Sport Club Internacional - Flamengo
02:30Guadalajara - Cruz Azul
04:06Club Santos Laguna - Atlético San Luis
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
08:20Bulls - RaptorsCanlı
07:30Zhejiang Golden Bulls - Shanxi Fenjiu LoongsCanlı
11:00Talk 'N Text Tropang Texters - Blackwater Elite
13:00Ehime Orange Vikings - Saga Ballooners
13:00Rizing Fukuoka - Kumamoto Volters
13:00Avtodor - Parma Perm
13:00Busan KT Sonicboom - Anyang
13:45Alaska Aces - Rain or Shine Elasto Painters
14:00Samara - Khimki
14:35Shanghai Dongfang Sharks - Sichuan Blue Whales
15:00Trang Dolphins - Saigon Heat
15:00Moskova - CSKA Moskova-Yunior
15:00Shougang Beijing Ducks - Shenzhen Aviators
18:00Ereliai - Gargzdu
18:00Perlas MRU Vilnius - Zanavykas Sakiai
18:00Perlas Vilkaviskio - Jonavos Sintek-Jonava
18:00Avtodor - Astana
18:00Silale - Suduva-Mantinga Marijampole
18:00Telsiai - Joniškio Delikatesas
18:30Palangos Kursiai - Žalgiris
18:35Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gdański
20:00Žalgiris - Valencia
20:00Marsky - NMKY Helsinki
20:00Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
21:15Asker Aliens - Ammerud Basket
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
21:45Kızılyıldız - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 4)
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
21:30Bayern Münih - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
22:00Barcelona - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
13:00Bursaspor - Tofaş (tivibu SPOR HD)
15:15Afyon Bld. - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Bruixa Dor Manresa - Real Betis
19:00Valencia - Basket Zaragoza 2002
20:00Büyükçekmece - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
21:45Delteco - Baloncesto Fuenlabrada
21:45FIATC Joventut Badalona - Saski Baskonia
13:00Fenerbahçe Beko - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
14:30Unicaja Málaga - Iberostar Tenerife Canarias
15:00Gran Canaria - Obradoiro
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Burgos - Universidad Catolica de Murcia
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
08:30Artem Avdeev - PlatonCanlı
08:25Dmitry Orlov - Ivan AbramovCanlı
08:10Roman Gumenyuk - Semen SharlayCanlı
08:00Nikolay Mishenev - Alexander KremnevCanlı
07:35Maria Bykova - Mikhail SubaCanlı
07:34Denis Davydov - Diana StarovoitovaCanlı
07:23Elizaveta Gurianova - Maria KozlovaCanlı
07:17Dmitriy Klinkov - Sergey NovikovCanlı
07:15Anton Bondarik - Daniil BudovCanlı
07:00Bogdan Stevovic - Janko AleksicCanlı
07:00Oleg Patselya - Vladislav PinchukCanlı
06:14Daniil - Vladislav DavidovCanlı
08:45Lara Walker - Cyan
08:45Nathan Boniel - Jiayang Dong
10:00Shintaro Mochizuki - Noguchi
10:05Flavio Cobolli - Ivan Gakhov
11:00Martin Klizan - Roberto Marcora
11:00Galloway/Lammons - Goransson/Sitak
11:00Molchanov/Stakhovsky - Zielinski/Reese
11:00Aziz Dougaz - Oleksandr Ovcharenko
11:00Kristjan Tamm - Daniil Glinka
11:00Tomas Lipovsek Puches - Vladimir Ivanov
11:00Anna Kubareva - Darja Semenistaja
11:00Eliessa Vanlangendonck - Maria Lourdes Carle
11:00Harmony - Harriet Dart
11:00Ludmilla Samsonova - Francesca Jones
11:00Anastasia Gasanova - Maria Timofeeva
11:00Katie Boulter - Zhibek Kulambayeva
11:05Joanna Garland - Dasha Ivanova
11:30Jose Francisco Vidal Azorín - Gijs Brouwer
11:30Marek Gengel - Dusty Boyer
11:35Marko Miladinovic - Vladyslav Orlov
12:00Fernandez/Fernandez - Kanapatskaya/Nagy
12:00Pepelyaeva/Tikhonova - Simmonds/Scholsen
12:00Kiyamov/Houkes - Mochizuki/Noguchi
12:30Dmitry Popko - Jaume Antoni Munar Clar
12:30Andreja Petrovic - Oscar Weightman
12:30Louis Allen - Guido Ivan Justo
12:30Alice Robbe - Katherine Westbury
12:30Elena Malygina - Bojana Marinkovic
12:30Lisa Ponomar - Rebeca Pereira
12:30Sina Herrmann - Weronika Falkowska
12:30Jessika Ponchet - Oceane Dodin
12:30Olga Danilovic - Robin Montgomery
12:30Anastasia Tikhonova - Daria Kudashova
12:30Helene Scholsen - Mariia Tkacheva
12:30Noel Saidenova - Chanel Simmonds
13:00Nino Serdarusic - Mackenzie Mcdonald
13:00Doumbia/Reboul - Sabanov/Sabanov
13:00Demoliner/Cacic - Minaur/Reid
13:00Anton Matusevich - Manuel Guinard
13:00Chun Hsin Tseng - Timo Stodder
13:05Corwin/Orlov - Vilardo/Capecchi
13:05Jabeur - Jelena Ostapenko
13:30Julian Lenz - Sebastian Korda
13:30Cameron Norrie - Milos Raonic
14:00Ilya Ivashka - İlkel
14:00Brayden Schnur - Marc-Andrea Huesler
14:00Alibek Kachmazov - Wojciech Marek
14:00Jean Thirouin - Heger
14:00Thiago Agustin Tirante - Mathias Zukas
14:00Nikol Palecek - Ines Ibbou
14:00Grigelis/Mugevicius - Roveri Sidney/Iamachkine
14:00Lamis Alhussein Abdel Aziz - Lian Tran
14:00Manon Leonard - Sandra Samir
14:30Alex Molcan - Kacper
14:30Stefan Kozlov - Raul Brancaccio
14:30Anastasia Zakharova - Xinyu Wang
14:30Maryna Zanevska - Cagla Buyukakcay
14:30Cori Gauff - Aryna Sabalenka
15:00A. Behar/Escobar - Gabashvili/Janvier
15:00Geurts/Mertens - Andujar/Arends
15:00Kubot/Melo - Nys/Erlich
15:00Mats Rosenkranz - Daniel Masur
15:00Taylor Harry Fritz - Lloyd Harris
15:00Pierre-Hugues Herbert - Jannik Sinner
15:05Linette/Teichmann - Krejcikova/Siniakova
15:30Vishnevskaya/Ureke - Kubareva/Robbe
15:30Ivanova/Sewing - Kubka/Strakhova
16:00Kolar/Olivetti - Korda/Nakashima
16:00Ruppert/Herrmann - Carle/Mansouri
16:00Vanlangendonck/Marinkovic - Ponomar/Falkowska
16:00Konjuh - Réka-Luca Jani
16:00Bucsa/Nicholls - Gray/Dart
16:00Karolina Muchova - Elise Mertens
16:30Krawietz/Mies - Zverev/Zverev
16:30Tobias Kamke - Yannick Hanfmann
16:30Lane/Martinez - Durasovic/Eriksson
16:30Dougaz/Mansouri - Glinka/Saar
17:00Denis Shapovalov - Gilles Simon
17:00Begemann/Pel - Galdos/Huesler
17:00Li - Sachia Vickery
17:30Gille/Vliegen - Norrie/Evans
17:30Anderson/Ponchet - Montgomery/Janicijevic
18:00Klaasen/Mclachlan - Melzer/Roger-Vasselin
18:00Weissborn/Cerretani - Weindl/Schnaitter
18:00Misaki - Veronica Cepede Royg
18:00Mertens/Sabalenka - Zvonareva/Ostapenko
19:00Oscar Otte - Diego Sebastian Schwartzman
19:00Veronika Kudermetova - Karolina Pliskova
19:00Masur/Hoang - Glasspool/Lawson
19:30Karen Khachanov - Zizou Bergs
19:30Purcell/Saville - Marach/Pavic
20:30Jan-Lennard Struff - Yoshihito Nishioka
20:30Jennifer Brady - Darya Kasatkina
10:00Borna Gojo - Sebastian Ofner
12:00Jason Jung - Benjamin Bonzi