logo
tivibu SPOR HD
Retrobet TV ile Canlı maç izle
18:00HIFK - RoPSCanlı
18:00Al-Taawon - NassrCanlı
17:45Shabab Al Ordon Al Quadisiya - Sahab ClubCanlı
17:45Busaiteen Club - BahrainCanlı
17:45Vittoriosa Stars - Zebbug RangersCanlı
17:15Leganés - Real ZaragozaCanlı
18:30Honka - Lahti
18:30Inter Turku - Turun Palloseura
18:30Kuopion Palloseura - Haka
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - Ilves
19:00Menemenspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Bucaspor - Somaspor (A Spor HD)
19:00Menemen Belediyespor - Bursaspor
19:00Bucaspor - Somaspor
19:00Silkeborg - Viborg
19:00Tartu JK Welco Elekter - Infonet
19:00Parnu - Pärnu Vaprus
19:55Young Boys - AS Roma (beIN SPORTS HD 4)
19:55Napoli - AZ Alkmaar (beIN SPORTS HD 2)
19:55Al-Ahli - Al-Wahda Club Mecca
19:55Bayer 04 Leverkusen - Nice
19:55Young Boys - Roma
19:55Dundalk - Molde
19:55Hapoel Be'er Sheva - Slavia Prague
19:55Rijeka - Real Sociedad
19:55Lech Poznań - Benfica
19:55PAOK - Omonia
19:55CSKA Sofia - Cluj
19:55Eindhoven - Granada
19:55Napoli - Alkmaar
19:55Rapid Wien - Arsenal
19:55Standard Liège - Rangers
20:00Kray - Bocholt
20:00Sharjah - Al-Wahda Abu Dhabi
20:00Kolding Boldklub - Viby IF Fodbold
20:00Leioa - Langreo
20:00JAHE - Kaedi
20:00Mallorca - Albacete Balompié
20:00Real Oviedo - Rayo Vallecano
20:00Brage - Ljungskile
20:00Jönköpings Södra - GAIS
20:30Union Nettetal - SpVg Schonnebeck
20:30Teutonia St. Tonis - Monheim
20:30Angoulême - Romorantin
20:30Platges de Calvia - Menor
21:00St.Margarethen - Ritzing
21:00Associação Atlética Portuguesa - Cascavel
21:00Novorizontino - Caxias
21:00Potiguar - Associação Olímpica de Itabaiana
21:00Vitoria - Goiania
21:00Llagostera - Gimnàstic de Tarragona
21:00Al-Ittihad Al-Sakndary - Arab Contractors
21:30Afogados da Ingazeıra - Guarany de Sobral
21:30Nacional Atlatico Clube Sociedade Civil Ltda - Mirassol Futebol Clube
21:30Calcio Como - Pergolettese 1932
21:45Foggia Calcio - Avellino 1912
21:45Juve Stabia - Cavese
22:00Villarreal - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
22:00Sparta Prag - Lille (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Leicester City - Zory Luhansk (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Celtic - AC Milan (beIN SPORTS HD 2)
22:00Operario - Águia Negra
22:00Sparta Prague - Lille
22:00Celtic - Milan
22:00Slovan Liberec - Gent
22:00Dinamo Zagreb - Feyenoord
22:00Leicester City - Zorya Luhansk
22:00Ludogorets 1945 - Royal Antwerp
22:00Maccabi Tel Aviv - Karabağ
22:00Braga - Athens
22:00Tottenham Hotspur - LASK Linz
22:00Hoffenheim - Crvena Zvezda
22:00Villarreal - Sivasspor
22:00Wolfsberger - CSKA Moskova
22:30Málaga - Sporting de Gijón
22:40Sahel Mauritania - Garde Nationale
23:00Clube Nautico Marcilio Dias - San Luis
00:00Goianésia Esporte Clube - Real Noroeste Capixaba
00:00Branco Sport Club - Bragantino clube Do Para
01:00Villa Nova - Brasiliense Futebol Clube
01:00Alajuelense - Cibao
01:00Club Atletico Atenas - Albion Montevideo
02:00Atlético Bucaramanga - Alianza Petrolera
02:00Rionegro Aguilas - Leones
02:00Tauro - Club Deportivo Árabe Unido
03:00Municipal Limeño - Forge
03:00Alebrijes de Oaxaca - Club Celaya
03:30Boca Juniors - Caracas (S SPORT HD)
03:30Vitoria Salvador - Guarani
03:30Boca Juniors - Caracas
03:30Club Deportivo Universidad Católica - Sport Club Internacional
03:30Club Libertad - Independiente Medellín
03:30Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - América de Cali
04:00Patriotas - Club Independiente Santa
05:00Motagua - Comunicaciones
05:05Venados - Correcaminos
05:30Seattle Sounders - Portland Timbers
10:30Wuhan Zall - Henan Jianye
12:00Adelaide Hills Hawks - White City FutbolClub
12:00Paro - Tensung
12:45Adelaide Olympic - Para Hills Knights
12:45Adelaide Raiders - Adelaide Blue Eagles
13:00Suwon Samsung Bluewings - Seongnam Ilhwa Chunma
14:00Metallurg Bekabad - Buhara
14:00Karpaty Lviv - Volyn Lutsk
14:35Shanghai Dongya - Shanghai Shenhua
15:00Vedita Colonesti - Universitatea Craiova
15:00Arieșul Turda - Cluj Sanatatya
15:00Kids Tampa Brasov - Targu Secuiesc
15:00Balotesti - Steaua Bucuresti
15:00Concordia Chiajna - Voluntari
15:00Alexandria - Unirea Bascov
15:00Avantul Reghin - Unirea Ungheni
15:00Deva - Flacara Horezu
15:00Dumbravita - Poli Timișoara
15:00Fortuna Becicherecu - Avantul Periam
15:00Metal Kharkiv - Enerhiya Nova Kakhovka
15:00Dhofar - Muscat
15:00Oman - Al-Seeb Sports Club
15:30Karpaty Galic - Bukovyna Chernivtsi
15:55Arabi Umm Al Quwain - Dibba Al-Hisn
16:00Wolfsberger AC - Gleisdorf 09
16:00Sesvete - Orijent
16:00Kızılkum Zarafşon - Lokomotiv
17:15Jazira Club - Dhafra Club
17:15Khor Fakkan - Nasr Dubai
17:40Al-Qadisiyah - Dhamk
18:00Paphos - Karmiotissa Polemidion
18:00Digenis Akritas Morphou - Ayia Napa
18:00Gaz Metan Mediaș - Botoșani
18:05Al-Raed - Shabab Riyadh
18:30Police Ouagadougou - SONABEL
18:40Widzew Łódź - Belchatow
19:00Klagenfurt - Jakob im Rosental
19:00Piast Gliwice - Wisła Płock
19:00Gerasdorf - Donau
19:00Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
19:00Varaždin - Slaven Belupo
19:00Cusco - Melgar
19:00Tychy - Jastrzębie
19:00Louletano - Pinhalnovense
19:30Dornbirn 1913 - Horn
19:30Avusturya Wien - Avusturya Lustenau
19:30Grazer - Amstetten
19:30Juniors - Kapfenberger
19:30Lafnitz - Austria Klagenfurt
19:30Vorwarts Steyr - Rapid Wien
19:30Wacker Innsbruck - Blau-Weiß Linz
19:30Nürnberg - Karlsruhe (S SPORT 2 HD)
19:30Nurnberg - Karlsruher
19:30Jahn Regensburg - Eintracht Braunschweig
19:45Utrecht - FC
19:45Volendam - Dordrecht
19:45Maastricht - Ajax
19:45N.E.C. - Ahead Eagles
19:45Telstar - Helmond Sport
19:55Al-Faisaly Harmah - Al-Batin
20:00Zwickau - Turkgucu Ataspor
20:00Viktoria 1889 - Babelsberg 03
20:00Tennis Borussia Berlin - Berliner FC Dynamo
20:00Altglienicke - Hertha
20:0008 Bissingen - Pforzheim
20:00Kufstein - Swarovski Wattens
20:00Grodig - ANIF
20:00Kasımpaşa - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Hall - Schwaz
20:00Telfs - Wacker Innsbruck
20:00Weinland Gamlitz - Wildon
20:00Gleichenberg - Spittal
20:00Kalsdorf - Wels
20:00Weiz - Allerheiligen
20:00Union Gurten - Sturm Graz
20:00Vöcklamarkt - Weindorf St Anna
20:00Hertha Wels - ATSV Stadl-Paura
20:00Ajman Club - Ittihad Kalba
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Ain
20:00Hellerup - Brønshøj
20:00Roskilde - Skovshoved
20:00Silkeborg KFUM - Tjørring
20:00Trarza - Tevragh-Zeina
20:00Lyngby Boldklub - Odense Boldklub
20:00Kasımpaşa - Göztepe
20:301880 Wasserburg - Turkspor Augsburg
20:30Engers - Salmrohr
20:30Traiskirchen - Leobendorf
20:30Wiener Neustadt - Mannsdorf
20:30Wiener Sport-Club - Neusiedl am See 1919
20:30Koma Elektra - Slovan
20:30Rohrbach - Kremser
20:30Penafiel - Arouca
20:45Étoile Filante - ASFB Bobo Dioulasso
21:00Hamburger - Barmbek-Uhlenhorst
21:00Hagen-Uthlede - Uphusen
21:00KMSK Deinze - Westerlo
21:00Annecy - Lyon-Duchère
21:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
21:00Bourg-Péronnas - Concarneau
21:00Bastia - Orléans
21:00Villefranche - Sète 34
21:00Bergerac - Canet Roussillon
21:00Kriens - Thun
21:00Universitatea Craiova - Academica Clinceni
21:30Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
21:30Stuttgart - Köln (S SPORT 2 HD)
21:30Stuttgart - Köln
21:45Kortrijk - Anderlecht (tivibu SPOR 2 HD)
21:45Nottingham Forest - Derby County (beIN SPORTS HD 2)
21:45Sassuolo - Torino (beIN SPORTS MAX 1 HD)
21:45Derry City - Shelbourne
21:45Crusaders - Cliftonville
21:45Kortrijk - Anderlecht
21:45Nottingham Forest - Derby County
21:45Arbroath - Heart of Midlothian
21:45Sassuolo Calcio - Torino
22:00Rennes - Angers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Aston Villa - Leeds United (S SPORT HD)
22:00Elche - Valencia (spor SMART HD)
22:00Ahly Cairo - Wydad Casablanca
22:00Almere City - Breda
22:00Graafschap - Eindhoven
22:00Den Bosch - Excelsior
22:00Eindhoven - Alkmaar
22:00Cambuur - Roda JC Kerkrade
22:00Empoli - Pisa 1909
22:00Stade Rennais - Angers
22:00Aston Villa - Leeds United
22:00Elche - Valencia
22:15Agueda - Espinho
22:30Tondela - Portimonense
22:40Nouadhibou - ASAC Concorde
23:00Atletico Union Guimar - Club Deportivo Santa Úrsula
23:00Villa Santa Brigida - Arucas
23:30Club Centro Deportivo Municipal - Sport Huancayo
00:00Atletico Pantoja - Atlético San Cristóbal
00:00Uruapan - Club Canoneros Marina
01:00Racing Haitien - Cavaly
01:15Grêmio Esportivo Brasil - Maceio
03:30Associação Chapecoense de Futebol - Operario Ferroviario
03:30Puebla - Club León
03:30Nashville - İngiltere Revolution
03:40Barranquilla - Unión Magdalena
03:45South Hobart - Metro Claremont
04:00Glenorchy Knights FC - Clarence Zebras
06:15Hobart United - Tazmanya Üniversitesi
06:15Taroona - Olympia Warriors
07:00Croydon Kings - Campbelltown City
07:30Adelaide Victory - West Torrens Birkalla
07:30Seaford Rangers - Fulham United
07:30Sturt Lions - South Adelaide Panthers
07:30West Adelaide - Playford City Patriots
07:30Adelaide City - North Eastern MetroStars
07:30Cumberland United - Adelaide Comets
08:00Seoul - Gangwon
08:00Kataller Toyama - Yokohama Sports and Culture Club
08:00Montedio Yamagata - Tokyo Verdy
08:00Zweigen Kanazawa - Fagiano Okayama
08:00Consadole Sapporo - Yokohama
08:00Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
08:00Nagoya Grampus - Vegalta Sendai
08:00SKA-Khabarovsk - Chertanovo Moskova
09:00Edgeworth Eagles - Broadmeadow Magic
09:00Tokyo - Yokohama F. Marinos
09:30Rochedale Rovers FutbolClub - Logan Lightning
09:30Southside Eagles - Holland Park Hawks FutbolClub
10:00Burleigh Heads - Broadbeach United
10:00Coomera - Surfers Paradise Australian FutbolClub
10:00Palm Beach Sharks - Robina City
10:00Southport Warriors - Nerang Soccer Club
10:00Gamba Osaka - Kashiwa Reysol
10:30Guangzhou R&F - Qingdao Hainiu
10:30Incheon United - Busan IPark
11:00South West Queensland Thunder - Brisbane Wolves
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Resita
11:00Poli Timisoara - Slatina
11:00Aerostar Bacau - Comuna Recea
11:00Metaloglobus Bucureşti - Csikszereda Miercurea Ciuc
11:00Gloria Buzău - Viitorul Pandurii Targu
11:00Urawa Red Diamonds - Cerezo Osaka
11:00Unirea Slobozia - Dunărea Călărași
11:00Pandurii Targu - Ripensia Timisoara
11:30South United - Sunshine Coast
11:30Brisbane Strikers - Redlands United FutbolClub
11:30Concordia Chiajna - Farul Constanța
12:00Mitchelton FutbolClub - Ipswich Knights Soccer Club
12:00Eastern Suburbs - Gold Coast Knights
12:00Queensland Lions - Brisbane City
12:30Adelaide Vipers - Western Strikers
13:00Krasnodar - Dynamo Bryansk
13:00Boldklubben 1908 - Taastrup Fodbold Club
13:00Gentofte-Vangede - Roskilde Boldklub af 1906
13:00Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu
13:00Villarreal CF - Levante UD B
13:30Ümraniyespor - Altınordu (TRT Spor HD)
13:30Ümraniyespor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:40Korona Kielce - Stomil Olsztyn
14:00Hannover 96 - F. Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
14:00Hamburger - Würzburger Kickers
14:00Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
14:00Holstein Kiel - Greuther Furth
14:00Darmstadt 98 - Pauli
14:00Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo
14:00Orenburg - Yenisey Krasnoyarsk
14:00Oure - Dalum
14:00Sydvest 05 - Brabrand
14:00Vanløse - Nykøbing
14:00Allerød - Greve Fodbold
14:00Karlslunde - Ballerup-Skovlunde Fodbold
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - Skjold Birkerød
14:00OKS - Tarup-Paarup
14:00Vejlby-Risskov Idrætsklub - Skjold Sæby
14:00Örebro Syrianska - Karlslunds
14:00Garbarnia Kraków - Hutnik Nowa Huta
14:00Batrana Doamna - Chindia Targoviste
14:00Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
14:00Osasuna - Athletic Bilbao
14:00Dynamo Moskova - Soçi
14:15Hobro - Esbjerg
14:15Lyseng - Djursland
14:30Watford - Bournemouth (beIN SPORTS HD 2)
14:30West Ham - Manchester City (S SPORT HD)
14:30Watford - Bournemouth
14:30Gorodeya - Smolevichi
14:30KFUM BK Roskilde - Hillerod
14:30Hedensted - Varde
14:30West Ham United - Manchester City
14:35Jiangsu Sainty - Chongqing Lifan
15:00Monza Brianza 1912 - ChievoVerona
15:00Virtus Entella - Unione Venezia
15:00Pordenone Calcio - Reggina Calcio
15:00Reggiana 1919 - Cittadella
15:00SPAL - Vicenza Calcio
15:00Salernitana 1919 - Ascoli Calcio 1898
15:00Akron Tolyatti - Neftekhimik Nizhnekamsk
15:00Magdeburg - Wehen Wiesbaden
15:00Hansa Rostock - Viktoria Köln
15:00Ingolstadt 04 - Dynamo Dresden
15:00Duisburg - Uerdingen 05
15:00Meppen - Kaiserslautern
15:00Lübeck - Hallescher
15:00Kraig - Kottmannsdorf
15:00Wienerberg - Mannsworth
15:00Fredericia - Skive
15:00Aarhus Fremad - B.93 Copenhagen
15:00Jammerbugt - Holbæk B&I
15:00Middelfart G&BK - Holstebro
15:00Næsby - Boldklubben Frem
15:00Aarhus Fremad - Norresundby
15:00Marienlyst - Ringkøbing
15:00Herlev - Otterup B&IK
15:00Herning Fremad - Kjellerup
15:00Ishoj - Fremad Valby
15:00Kfums Boldklub - Frederikssund
15:00Koge Nord - Boldklubben Union
15:00Odder - B-1913
15:00Tarnby - Avedøre
15:00Legion Tallinna - Tallinna Kalev
15:00Gillingham - Fleetwood Town
15:00Exeter City - Scunthorpe United
15:00Berga - Bromharitaojkarna
15:00Sandvikens - Frej Taby
15:00Åsane Fotball - KFUM
15:00Strømmen - Raufoss
15:30Aarhus - Thisted
15:30Skra Czestochowa - Katowice
15:45Budapest - Várda
16:00Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała
16:00Caen - Guingamp (beIN SPORTS HD 4)
16:00Atalanta - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
16:00Gaziantep FK - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Stade Malherbe Caen - Avant de Guingamp
16:00Häcken - Mjällby
16:00Djurgårdens - Sirius Fotboll
16:00Volgar Astrakhan - Spartak Moskova
16:00Atalanta - Sampdoria
16:00Horitschon - Deutschkreutz
16:0013 - Stadlau
16:00Vendsyssel - Køge
16:00Istra 1961 - Osijek
16:00Hajduk Split - Hrvatski Dragovoljac
16:00Kustosja - Međimurje
16:00Opatija - Dugopolje
16:00Rudeš - Cibalia
16:00Solin - Dubrava
16:00Apollon Limassol - Salamis Famagusta
16:00Błękitni Stargard Szczeciński - Lech Poznań
16:00Gaziantep - Konyaspor
16:30Leipzig - Hertha Berlin (A Spor HD)
16:30Bayern Münih - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
16:30Mainz 05 - Borussia Monchengladbach
16:30Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
16:30Leipzig - Hertha
16:30Union Berlin - Freiburg
16:30Zenit Saint Petersburg - Rubin Kazan
16:30Stripfing Weiden - Mauerwerk
16:30BATE Borisov - Vitebsk
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Bloemfontein Celtic - Lamontville Golden Arrows
16:30Kaizer Chiefs - Mamelodi Sundowns
16:30Jerv - Oygarden
16:30HamKam - Sogndal Fotball
16:30Stjørdals-Blink - Tromsø
16:30Toppfotball - Ranheim Fotball
16:45Celje - Gorica
17:00Cardiff City - Middlesbrough (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Fulham - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:00Barcelona - Real Madrid (spor SMART HD)
17:00Bristol City - Swansea City
17:00Cardiff City - Middlesbrough
17:00Coventry City - Blackburn Rovers
17:00Huddersfield Town - Preston North
17:00Millwall - Barnsley
17:00Norwich City - Wycombe Wanderers
17:00Queens Park Rangers - Birmingham City
17:00Reading - Rotherham United
17:00Sheffield Wednesday - Luton Town
17:00Stoke City - Brentford
17:00Alloa Athletic - Dunfermline Athletic
17:00Dundee - Greenock Morton
17:00Inverness - United
17:00Queen of the South - Raith Rovers
17:00Motherwell - Ross County
17:00Johnstone - Dundee United
17:00Mirren - Hamilton Academical
17:00Delfino Pescara 1936 - Frosinone Calcio
17:00Chaika Peschanokopskoye - Nizhniy Novgorod
17:00Fakel Voronezh - Krylia Sovetov
17:00Torpedo Moskova - Alania Vladikavkaz
17:00Veles Moskova - Tom Tomsk
17:00Fulham - Crystal Palace
17:00Barcelona - Real Madrid
17:00Wiener Viktoria - Drassburg
17:00Aldershot Town - Woking
17:00Banbury United - Bury Town
17:00Bath City - Havant & Waterlooville
17:00Boreham Wood - Wimborne Town
17:00Brackley Town - Marske United
17:00Canvey Island - Cray Wanderers
17:00Chester - Marine
17:00Concord Rangers - Chippenham Town
17:00Dagenham & Redbridge - Hartley Wintney
17:00Darlington - Cambridge City
17:00Eastbourne Borough - Dulwich Hamlet
17:00Eastleigh - Weston-super-Mare
17:00United of Manchester - Guiseley
17:00Hemel Hempstead Town - Hampton & Richmond Borough
17:00Ilkeston - Hartlepool United
17:00King's Lynn Town - Notts County
17:00Leiston - Barnet
17:00Maidenhead United - Cray Valley Paper Mills
17:00Maldon & Tiptree - Haringey Borough
17:00Solihull Moors - Wrexham
17:00South Shields - Halifax Town
17:00Stafford Rangers - Skelmersdale United
17:00Stockport County - Chesterfield
17:00Sutton United - Bromley
17:00Tonbridge Angels - Taunton Town
17:00Wealdstone - Hayes & Yeading United
17:00Weymouth - Oxford City
17:00Yeovil Town - Dover Athletic
17:00Accrington Stanley - Bristol Rovers
17:00Blackpool - Milton Keynes Dons
17:00Burton Albion - Wimbledon
17:00Doncaster Rovers - Crewe Alexandra
17:00Hull City - Peterborough United
17:00Lincoln City - Ipswich Town
17:00Northampton Town - Charlton Athletic
17:00Oxford United - Swindon Town
17:00Shrewsbury Town - Rochdale
17:00Sunderland - Portsmouth
17:00Wigan Athletic - Plymouth Argyle
17:00Barrow - Walsall
17:00Bradford City - Newport County
17:00Cambridge United - Bolton Wanderers
17:00Colchester United - Harrogate Town
17:00Grimsby Town - Carlisle United
17:00Morecambe - Forest Green Rovers
17:00Oldham Athletic - Port Vale
17:00Hornchurch - Horsham
17:00Bognor Regis Town - Margate
17:00Brightlingsea Regent - Folkestone Invicta
17:00Carshalton Athletic - Enfield Town
17:00Cheshunt - Kingstonian
17:00Corinthian-Casuals - Leatherhead
17:00East Thurrock United - Worthing
17:00Merstham - Potters Bar Town
17:15Eupen - Mechelen
17:30VVV Venlo - Ajax (tivibu SPOR 3 HD)
17:30VVV-Venlo - Ajax
17:30Nacional da Madeira - Paços de Ferreira
18:00Austria Wien - Bull Salzburg
18:00Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
18:00Ried - Sturm Graz
18:00Lorient - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
18:00Lorient - Olympique de Marseille
18:30Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
19:00Genoa - Inter (beIN SPORTS HD 3)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (TRT Spor HD)
19:00Samsunspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00BB Erzurumspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00M.Başakşehir - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
19:00Brøndby - Midtjylland
19:00Start - Sandefjord Fotball
19:00Genoa - Internazionale Milano
19:00Krasnodar - Spartak Moskova
19:00Lokomotiv Moskova - Rotor Volgograd
19:00Erzurumspor - Galatasaray
19:00İstanbul Başakşehir - Antalyaspor
19:15Cartagena - Las Palmas
19:15Logroñés - Lugo
19:30B.Dortmund - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester Utd - Chelsea (S SPORT HD)
19:30Osasuna - Athletic Bilbao (spor SMART 2 HD)
19:30Sevilla - Eibar (spor SMART HD)
19:30Cercle Brugge - Royal Mouscron-Péruwelz
19:30Borussia Dortmund - Schalke 04
19:30Manchester United - Chelsea
19:30Sevilla - Eibar
19:45Utrecht - Twente
20:00Auxerre - Chambly
20:00Clermont Foot - Ajaccio
20:00Grenoble Foot 38 - Nancy
20:00Châteauroux - Paris
20:00Pau - Chamois Niortais
20:00Toulouse - Rodez Aveyron Football
20:00Troyes - Valenciennes
20:00Dunkerque - Havre
20:00Lugano - Gallen
20:00Vaduz - Zürich
20:00Santa Clara - Sporting Lisbon
21:00Pogoń Szczecin - Legia Warsaw
21:00Zwolle - Willem
21:30Castellon - Girona
21:30Almería - Fuenlabrada
21:30Brann - Stabæk Fotball
21:45Lazio - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
21:45Oud-Heverlee Leuven - Club Brugge
21:45Lazio - Bologna 1909
22:00PSG - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 4)
22:00Liverpool - Sheffield Utd (S SPORT HD)
22:00Atletico Madrid - Real Betis (spor SMART HD)
22:00Paris Saint-Germain - Dijon
22:00Liverpool - Sheffield United
22:00Atletico Madrid - Real Betis
22:00Heerenveen - Emmen
22:30Porto - Gil Vicente (S SPORT 2 HD)
22:30Inter Miami - Orlando City Soccer Club
22:30Porto - Vicente
23:00Atlanta United - United
01:00Querétaro - Club Necaxa
01:00Ceará Sporting Club - Coritiba Foot Ball Club
02:30Chicago Fire Soccer Club - York Red Bulls
02:30Cincinnati - Minnesota United
02:30York City - Montreal Impact
02:30Philadelphia Union - Toronto
03:00Tigres de la UANL - Juarez
03:00Houston Dynamo - Columbus Crew
04:00Clube Atlético Mineiro - Sport Club do Recife
04:30Real Salt Lake - Dallas
05:00Club América - Atlas
05:00Mazatlan - Monterrey
05:00Vancouver Whitecaps - San Jose Earthquakes
08:00Sagan Tosu - Shonan Bellmare
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
13:30Ankaraspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
13:30Bandırmaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Y.Malatyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
13:30Yeni Malatyaspor - Gençlerbirliği
14:00Real Valladolid - Deportivo Alavés
14:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tambov
14:15Fortuna Sittard - Groningen
14:30Cagliari - Crotone (beIN SPORTS HD 3)
14:30Cagliari Calcio - Krotone
15:00Lens - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
15:00Aberdeen - Celtic
15:00Lens - Nantes
15:30Bochum - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
15:30Heidenheim - Osnabruck
15:30Sandhausen - Paderborn 07
15:30Bochum - Erzgebirge
15:30Royal Antwerp - Beerschot Wilrijk
16:00Valladolid - Alaves (spor SMART HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
16:00Adanaspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
16:00İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:00Alanyaspor - Karagümrük (beIN SPORTS HD 2)
16:00Horsens - Nordsjælland
16:00Alanyaspor - Fatih Karagümrük
16:30LASK Linz - Pölten
16:30Swarovski Tirol - Hartberg
16:30Vitesse - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
16:30Kalmar - Falkenbergs
16:30Östersunds - Hammarby
16:30Rostov - Khimki
16:30Sparta Rotterdam - Heracles Almelo
16:30Vitesse - Eindhoven
17:00Raków Częstochowa - Stal Mielec
17:00Montpellier - Reims (beIN SPORTS HD 4)
17:00Southampton - Everton (S SPORT HD)
17:00Benevento - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
17:00Cosenza Calcio - Lecce
17:00Girondins de Bordeaux - Nîmes Olympique
17:00Metz - Saint-Étienne
17:00Montpellier - Stade de Reims
17:00Stade Brestois 29 - Strasbourg
17:00Southampton - Everton
17:00Benevento Calcio - Napoli
17:00Parma - Spezia Calcio
17:30Wolfsburg - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
17:30Wolfsburg - Arminia Вielefeld
18:00Cadiz - Villarreal (spor SMART HD)
18:00Oostende - Zulte Waregem
18:00Randers - SønderjyskE
18:00Rangers - Livingston
18:00Young Boys - Luzern
18:00Cádiz - Villarreal
18:00Moreirense - Marítimo
18:00Farense - Ave
18:45RKC Waalwijk - Feyenoord (tivibu SPOR 3 HD)
18:45Waalwijk - Feyenoord
19:00Wolfsberger - Rapid Wien
19:00Nice - Lille (beIN SPORTS HD 4)
19:00Altay - Giresunspor (TRT Spor HD)
19:00Altay - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Nice - Lille
19:00Akhmat - FC
19:00Fenerbahçe - Trabzonspor
19:30Lech Poznań - Cracovia
19:30Wolverhampton - Newcastle (S SPORT HD)
19:30Malmö - Göteborg
19:30Örebro - Helsingborgs
19:30Wolverhampton - Newcastle United
20:00Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
20:00Fiorentina - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
20:00Aarhus - Copenhagen
20:00Aalesunds - Grenland
20:00Molde - Strømsgodset
20:00Sarpsborg 08 - Rosenborg
20:00Vålerenga Fotball - Kristiansund
20:00Werder Вremen - Hoffenheim
20:00Fiorentina - Udinese Calcio
20:15St.Truiden - Standard Liege (tivibu SPOR 2 HD)
20:15Sint-Truidense - Standard Liège
20:15Leganés - Real Oviedo
20:15Tenerife - Espanyol
20:30Getafe - Granada (spor SMART HD)
20:30Getafe - Granada
20:30Famalicão - Boavista Porto
21:00Deportivo Toluca - Club Tijuana
22:00ADO Den Haag - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 3 HD)
22:00Haag - Alkmaar
22:00Atlético Clube Goianiense - Sociedade Esportiva Palmeiras
22:00Fluminense FutbolClub - Santos
22:15Arsenal - Leicester (S SPORT HD)
22:15Arsenal - Leicester City
22:30Albacete Balompié - Rayo Vallecano
22:30Bodø-Glimt - Mjøndalen
22:30Los Angeles - Los Angeles Galaxy
22:45Juventus - Verona (beIN SPORTS HD 4)
22:45R. Charleroi - Waasland-Beveren
22:45Juventus - Hellas Verona
23:00Lyon - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Sociedad - Huesca (spor SMART HD)
23:00Cremonese - Brescia Calcio
23:00Lyon - Monaco
23:00Real Sociedad - Huesca
23:00Vitoria Guimaraes - Braga
00:15Sport Club Internacional - Flamengo
00:15Clube Atlético Paranaense - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
02:30Guadalajara - Cruz Azul
04:06Club Santos Laguna - Atlético San Luis
19:00Akhisarspor - Bursaspor (TRT Spor HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (TRT Avaz HD)
19:00Boluspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Denizlispor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
22:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
22:45Sochaux - Amiens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Milan - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Burnley - Tottenham (S SPORT HD)
23:00Levante - Celta Vigo (spor SMART HD)
20:55Başakşehir - Paris Saint Germain (beIN SPORTS HD 1)
20:55Sivasspor - M.Tel Aviv (beIN SPORTS HD 1)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (TRT Avaz HD)
19:00Balıkesirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (TRT Spor HD)
19:00Tuzlaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Karagümrük - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
22:30Schalke 04 - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
23:00Eibar - Cadiz (spor SMART HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
13:30Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Gençlerbirliği - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 1)
15:30Sheffield Utd - Manchester City (S SPORT HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (TRT Spor HD)
16:00Menemenspor - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Madrid - Huesca (spor SMART HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (TRT Avaz HD)
16:00Bursaspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Köln - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
18:00Athletic Bilbao - Sevilla (spor SMART HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
19:00Altınordu - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
20:30B.M.Gladbach - Leipzig (S SPORT 2 HD)
20:30Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
20:30Osasuna - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Alaves - Barcelona (spor SMART HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (TRT Spor HD)
13:30Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
13:30Ç.Rizespor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Real Betis - Elche (spor SMART HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (TRT Spor HD)
16:00Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Konyaspor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
17:00Newcastle - Everton (S SPORT HD)
17:30Freiburg - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
18:00Celta Vigo - Real Sociedad (spor SMART HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
19:00Adana Demirspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Manchester Utd - Arsenal (S SPORT HD)
20:00Hertha Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Granada - Levante (spor SMART HD)
23:00Valencia - Getafe (spor SMART HD)
18:00Primorska Koper - Cedevita OlimpijaCanlı
18:00Çad - Yeşil Burun AdalarıCanlı
18:00Ereliai - GargzduCanlı
18:00Ezerunas - SiluteCanlı
18:00Perlas MRU Vilnius - Zanavykas SakiaiCanlı
18:00Perlas Vilkaviskio - Jonavos Sintek-JonavaCanlı
18:00Silale - Suduva-Mantinga MarijampoleCanlı
18:00Telsiai - Joniškio DelikatesasCanlı
17:55Mavericks - PelicansCanlı
17:00Invasport - OShVSM RivneCanlı
18:30Palangos Kursiai - Žalgiris
18:35Arka Gdynia - Polpharma Starogard Gdański
19:00Odessa - Budivelnyk
20:00Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Marsky - NMKY Helsinki
20:00Žalgiris - Valencia
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
21:00Panathinaikos - Fenerbahçe
21:15Asker Aliens - Ammerud Basket
21:40Condores Cundinamarca - Caribbean Storm Cimarrones
21:45Kızılyıldız - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 4)
21:45Crvena zvezda - CSKA Moskova
03:00Costa Caribe - Leones Alcaldia de Managua
03:15Olvivol Mundial - Stockolmo
03:30Codea Alajuela - Perez Zeledon
03:40Cali de Santiago - Piratas de Bogota
04:00Libertadores De Queretaro - Panteras de Aguascalientes
05:30Siquirres - Asoheba Heredia
11:00Nlex Road Warriors - Meralco Bolts
13:00Wonju Dongbu Promy - Goyang Orions
13:45Magnolia Hotshots - Phoenix Fuel Masters
16:00TEMP-SUMZ-UGMK - Irkut
19:00Anadolu Basket - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
19:00Merkezefendi Belediyesi - Gemlikspor
20:00Khimki - Maccabi Tel Aviv
20:00Khimki Moskova - Maccabi Fox (beIN SPORTS HD 3)
21:30Bayern Munich - Olympiacos SFP Pireus
21:30Bayern Münih - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
22:00Barcelona Bàsquet - Real Madrid Baloncesto
22:00Barcelona - Real Madrid (beIN SPORTS HD 3)
13:00Bursaspor - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Afyon Bld. - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
17:30Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
18:15Harilaos Trikoupis - Aris Thessaloniki
18:15Ionikos Nikeas - Athens
18:15Peristeri - Kolossos Rodou
19:00Bruixa Dor Manresa - Real Betis
19:00Valencia - Basket Zaragoza 2002
20:00Büyükçekmece - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
20:30Iraklis - PAOK
21:45Delteco - Baloncesto Fuenlabrada
21:45FIATC Joventut Badalona - Saski Baskonia
13:00Fenerbahçe Beko - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
14:30Unicaja Málaga - Iberostar Tenerife Canarias
15:00Gran Canaria - Obradoiro
15:15Galatasaray - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30OGM Orman - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
19:00Burgos - Universidad Catolica de Murcia
20:30Real Madrid Baloncesto - Estudiantes Madrid
20:30Panathinaikos - Larisa Basket
22:00Barcelona Bàsquet - MoraBanc Andorra
20:00Beşiktaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Türk Telekom - Hapoel Jerusalem (tivibu SPOR HD)
20:30Lietuvos Rytas - Peristeri (tivibu SPOR HD)
22:00JSF Nanterre - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
22:30Bilbao Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
22:30Fortitudo Bologna - Bamberg (tivibu SPOR HD)
20:00VEF Riga - Strasbourg (tivibu SPOR HD)
20:00Darüşşafaka - Oostende (tivibu SPOR HD)
22:30Venezia - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
22:30Limoges - BC Igokea (tivibu SPOR HD)
22:30SP Burgos - HC Brindisi (tivibu SPOR HD)
14:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
17:30Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)